reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowe oprogramowanie do Comsata Polonia

dodano: 2002-05-10 15:05 | aktualizacja: 2008-02-16 04:04
autor: Janusz Sulisz | źródło: www.comsat.pl

Nowe oprogramowanie do Comsata Polonia pojawiło się już dużo wcześniej na stronie www.comsat.pl, ale zyskało zainteresowanie dopiero po wprowadzeniu do Nowej Cyfry+ simulcryptu (Cryptoworks razem z Seca Mediaguard).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Okazało się wówczas, że odbiornik na kanałach połączonej platformy nie chce współpracować z modułami Aston Seca. Nowe oprogramowanie (wersja02) wyraźne przyśpiesza obsługę tunera zarówno w programowaniu jak i przeglądaniu kanałów. Usprawniono działanie funkcji EPG. Informacja wyświetlana na ekranie dotyczy teraz aktualnej i następnej audycji. Podwójne przyciśnięcie przycisku GUIDE powoduje wyświetlenie parametrów programu. Korekta czasu możliwa w MENU Time Offset.

Aby załadować plik z nowym softwarem trzeba posiadać odpowiedni program - Uploader Version 1.2 oraz kabel połączeniowy, taki jak w przypadku innych tunerów. Po uruchomieniu programu na komputerze w MENU Communication Settings wybieramy port wyjściowy, a w Send Uart File plik, który zostanie przetransponowany do odbiornika. Wcześniej uaktywniamy Comsata do współpracy z programem przytrzymując na panelu czołowym dwa klawisze (Power i UP) i włączając go do sieci. Transmisja trwa niecałą minutę, ale nie kończy się gdy na ekranie zniknie pasek postępu. Trzeba poczekać jeszcze chwilę, aż odbiornik skończy przetwarzać dane (na wyświetlaczu zniknie napis BUSY).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Software News


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...