reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Bękarty wojny na tvscreen.pl

dodano: 2010-02-09 23:06 | aktualizacja: 2010-02-10 10:01
autor: Anita Dąbek | źródło: tvscreen.pl

TV Screen Już od 9 lutego br., 8-krotnie nominowane do Oskara Bękarty wojny w reżyserii Quentina Tarantino są dostępne w tvscreen.pl, internetowej platformie VOD. Jednocześnie z premierą filmu startuje bezprecedensowy konkurs promujący oglądanie filmów w sieci, w którym można wygrać fascynującą podróż do Berlina i Paryża Śladami Bękartów Wojny.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dostępny w tvscreen.pl, wzbudzający kontrowersje oraz zachwyt widzów na całym świecie, film „Bękarty wojny” zdobył także uznanie członków Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej. Został nominowany w aż 8 kategoriach do Oskara (m.in. za najlepszy film, reżyserię i scenariusz oryginalny). Film kultowego już reżysera Quentina Tarantino jest kolejnym premierowym mega hitem wytwórni Universal Pictures w tvscreen.pl. W serwisie dostępne są również inne nowości tej wytwórni: Wrogowie Publiczni, Ostatni dom po lewej, Wild Child oraz kilkanaście innych, doskonałych produkcji z poprzednich lat. Miłośnicy dobrych filmów znajdą tu również tegoroczne mega hity oraz kilkadziesiąt popularnych tytułów wytwórni Walt Disney Pictures, Disney/Pixar, Touchstone Pictures oraz Miramax Films. 13 lutego br. odbędzie się w serwisie premiera VOD „Funny People” a 20 lutego br. filmu „Solista”.

Oglądaj i wygrywaj. Konkurs Śladami Bękartów Wojny www.sladamibekartow.pl

9 lutego br., jednocześnie z premierą VOD filmu „Bękarty wojny”, rusza niecodzienny konkurs, w którym nagrodą główną jest Podróż Śladami Bękartów do Berlina i Paryża, dla dwóch osób. Ten bezprecedensowy projekt promuje premierę filmu w Internecie, a także zachęca do legalnego oglądania najnowszych produkcji w sieci. Aby wziąć udział w konkursie należy obejrzeć film Bękarty Wojny lub każdy inny z kilkunastu, specjalnie oznaczonych, filmów Universal Pictures w serwisie tvscreen.pl, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na oryginalnie zaprojektowanej stronie www.sladamibekartow.pl. Internauci mają za zadanie wymyślić krótkie, ciekawe hasło promujące legalne oglądanie filmów w Internecie. Wśród filmów, które biorą udział w konkursie znajdują się m.in.: Wrogowie Publiczni, Plan doskonały, Holiday, Hulk, Ostatni dom po lewej, Wild Child, Tłumaczka, Czerwony smok.

Główny patronat prasowy nad wydarzeniem objęła Rzeczpospolita, patronem jest stopklatka.pl, partnerami: Lookr.tv oraz Cinema.pl, w projekt zaangażowali się także partnerzy lokalni, m.in.: Dziennik Wschodni, Gazeta Wrocławska, nowiny24.pl, Gazeta Pomorska.

Produkcje dostępne na www.tvscreen.pl, można odtwarzać w dwóch opcjach jakości, w tym HQ, zarówno on-line, jak i po pobraniu na komputer osobisty, a także oglądać na dużym ekranie domowego telewizora.

Bękarty Wojny (Inglourious Basterds),  2009

W pierwszym roku okupacji niemieckiej we Francji, Shosanna Dreyfus (Melanie Laurent) jest świadkiem egzekucji na swojej rodzinie dokonanej przez niemieckiego nazistę, pułkownika Hans Landa (Chrostiph Waltz). Shosannie udaje się uciec z masakry. Otrzymuje schronienie oraz nową tożsamość, właścicielki i zarządcy sporego kina w Paryżu. W innym miejscu Europy, sierżant Aldo Raine (Brad Pitt) organizuje grupę amerykańskich żołnierzy żydowskich, której zadaniem są bezlitosne i okrutne ataki w ramach odwetu na nazistach. Słynne w całej Europie komando Rainiego, nazywane „bękartami”, wspólnie z niemiecką aktorką i jednocześnie ukrytą agentką Brigdet von Hammersmark (Diane Kruger), rozpoczyna misję unicestwienia przywódców Trzeciej Rzeszy. Losy bohaterów zbiegają się w miejscu, gdzie Shosanna szykuje plan osobistej zemsty...


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

249 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...