reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

ESPN America z SportsCenter od 1 marca

dodano: 2010-02-10 21:13 | aktualizacja: 2010-02-11 12:43
autor: Janusz Sulisz | źródło: espnamerica.com

ESPN America Od 1 marca 2010 w ESPN America – kanale poświęconym sportom Ameryki Północnej – będzie można oglądać SportsCenter. Ten sztandarowy program ESPN przedstawia najciekawsze wydarzenia oraz najświeższe informacje ze świata sportu. 30-minutowy SportsCenter będzie emitowany przez pięć dni w tygodniu od godziny 8:00 rano, a jego uaktualniona wersja pokazywana będzie o 22:30.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dzięki niemu poznamy najnowsze wyniki i najświeższe wiadomości dotyczące sportowych rozgrywek amerykańskich, w tym NBA, NHL, NFL, MLB oraz koszykówki i futbolu amerykańskiego NCAA. W słynnym sportowym programie nie zabraknie również analiz, zapowiedzi meczów oraz reportaży.

Wydanie programu, które zobaczymy w ESPN America, pozostanie wierne stylowi i marce SportsCenter, ale będzie to wersja specjalnie edytowana dla widzów w Europie i na Bliskim Wschodzie. W swojej ponad 30-letniej historii SportsCenter stał się marką wyznaczają standardy w nowoczesnej telewizji sportowej, ikoną Stanów Zjednoczonych i doczekał się więcej wydań, niż jakikolwiek inny program telewizyjny w USA (35 000 odcinków). Wersja produkowana dla ESPN America będzie jedną z trzynastu nadawanych w różnych częściach świata. Inne odmiany pokazywane są między innymi w Meksyku, Japonii, Indiach, Brazylii i Australii.

Show będzie nagrywany każdego dnia emisji w główniej siedzibie ESPN, która mieści się w amerykańskim Bristolu, w stanie Connecticut. W przyszłości planowane są wydania specjalne z różnych miejsc w Stanach Zjednoczonych i innych państw, w których rozgrywane będą najważniejsze wydarzenia sportowe. Gospodarzem programu będzie Michael Kim. Ten związany z ESPN od 1996 roku prezenter ma na swoim koncie pracę dla 24-godzinnego kanału ESPNEWS, występy w amerykańskiej wersji SportsCenter oraz innych programach informacyjnych.
 
SportsCenter jest tak cenioną marką i ma tak ogromne znaczenie dla kibiców sportowych w różnych częściach świata, że współtworzenie jego najnowszej wersji jest naprawdę bardzo ekscytujące. - powiedział Kim - Fani sportów amerykańskich w Europie i na Bliskim Wschodzie są bardzo oddani swojej pasji. Nasz program zaoferuje im wysokiej jakości mieszankę informacji, najciekawszych fragmentów wydarzeń sportowych i charakterystycznego stylu, która od lat jest znakiem firmowym SportsCenter.
 
Jeroen Oerlemans, wiceprezes kanałów ESPN w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce, mówi: Wprowadzenie do ramówki nowej, specjalnej wersji SportsCenter rok po tym, jak kanał przyjął nazwę ESPN America, potwierdza naszą determinację w popularyzacji sportów amerykańskich oraz nasze oddanie kibicom z Europy i Bliskiego Wschodu. To wspaniała nowość w programie i nie mamy wątpliwości, że nasi widzowie ją polubią.
 
Stacja ESPN America jest nadawana na terytorium ponad 40 państw Europy i Bliskiego Wschodu. Od momentu, kiedy ESPN przejął NASN (zmieniając następnie jego nazwę na ESPN America) dystrybucja kanału wzrosła o ponad 165 procent. W Polsce stacja dostępna jest w ofercie telewizji nowej generacji n oraz sieciach kablowych – między innymi w UPC, Vectrze oraz Multimediach.

www.espnamerica.com


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

269 zł Więcej...

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

249 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...