reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Od 6 marca nowe Galileo w TV4

dodano: 2010-02-16 20:57 | aktualizacja: 2010-02-17 10:25
autor: Janusz Sulisz | źródło: tv4/media2.pl

TV4 TV 4 Czwórka  TV4 PL Logo 2009 W sobotę, 6 marca 2010 roku na antenę Czwórki powracają premierowe odcinki Galileo, jednego z popularniejszych w polskiej telewizji programu popularno-naukowego. Galileo to program dla całej rodziny, w którym tajemnice niezwykłych zjawisk i zupełnie zwyczajnych przedmiotów prezentowane są w przystępnej formie. Gospodarzem programu jest Paweł Orleański. Premiery emitowane będą w każdą sobotę i niedzielę o godz. 19.00 (od 6 marca).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W pierwszych odcinkach nowego sezonu widzowie zobaczą jak wygląda nauka jazdy w kilkunastomilionowej indyjskiej metropolii, na której ulicach uważać trzeba na słonie i krowy, przekonamy się jakie zabezpieczenia najskuteczniej chronią rowery przed kradzieżą, dowiemy się jak kupić dobrej jakości buty i co mają wspólnego gumowe zabawki z globalnymi prądami morskimi. Poznamy także fascynujący świat owadów: dlaczego świetliki świecą? Czy wiek biedronki można określić po kropkach? Czy kosarze celowo gubią nogi?


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

659 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K - Uszkodzone opakowanie

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

579 zł Więcej...