reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Gryzący mordercy od 1 marca w TV Puls

dodano: 2010-02-16 20:59 | aktualizacja: 2010-02-17 10:26
autor: Janusz Sulisz | źródło: tv puls

Puls TV Węże, pająki, rekiny, czy dzikie koty - gryzący mordercy tylko czekają, by dopaść ofiarę. Budzące grozę prawdziwe opowieści z życia zwykłych ludzi i fachowa wiedza medyczna, uzupełniają się, tworząc zapierającą dech, fascynującą serię. Już od 1 marca, w poniedziałki, o godzinie 21:30 TV Puls będzie prezentować niezwykły cykl dokumentalny Gryzący mordercy.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Każdy odcinek programu przedstawia ludzi, którzy po ataku gryzących morderców stanęli oko w oko ze śmiercią i wygrali... a teraz opowiadają o swoich mrożących krew w żyłach przeżyciach. Człowiek cudem ocalały po ataku lwa, mężczyzna ugryziony przez pająka o niezwykle trującym jadzie i dziewczynka ukąszona przez groźnego węża, to tylko część przypadków, przedstawionych w tym niesamowitym programie. Budzące grozę opowieści ludzi, którzy przeżyli prawdziwy horror, uzupełnione są fachową wiedzą medyczną. Dzięki wypowiedziom lekarzy oraz nowoczesnej grafice komputerowej zobaczymy jak organizm człowieka walczy o przetrwanie, w momencie zagrożenia życia. Dowiemy się wielu ciekawostek na temat ugryzień śmiertelnie niebezpiecznych zwierząt, m.in. jak reaguje ciało ludzkie na niszczące działanie jadu oraz jak można przeżyć ataki gryzących morderców...

Gryzący mordercy (I was bitten)

Serial dokumentalny, USA 2008
Emisja: poniedziałek, godz. 21:30


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

720 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...