reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Widzowie na antenie TVN CNBC Biznes

dodano: 2010-02-18 11:27 | aktualizacja: 2010-02-18 12:30
autor: Janusz Sulisz | źródło: tvn cnbc biznes

W programie Fakty Ludzie Pieniądze, w segmencie Rynki dla Opornych (godz. 19.20) TVN CNBC Biznes testuje możliwości, jakie daje współczesna technologia, by zacieśnić wieź między telewizją a jej widzami, czyniąc ją bardziej interaktywną. Każdy widz ma szansę sam na antenie TVN CNBC Biznes przedstawić swoją propozycję do wirtualnego portfela inwestycyjnego programu, dzięki któremu redakcja tłumaczy tajniki inwestowania.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Aby skorzystać z nowej opcji należy odnaleźć  adres w komunikatorze Skype - rdo.tvn24.pl – i dodać go do adresów we własnym Skype’ie. Dotychczas widzowie mogli własne propozycje przedstawiać mailem.

Rynki dla Opornych to program, w którym prowadzący inwestują wirtualne pieniądze w spółki Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych. Ale propozycje firm, w które warto inwestować poddają widzowie. Teraz za pośrednictwem Skype’a można nagrać swoją propozycję na wideo, które zaprezentowane zostanie w programie Rynki dla Opornych. Opcja ta dostępna będzie zaraz po zakończeniu programu Fakty, Ludzie, Pieniądze, czyli od godz. 19.30.

Prowadzący program, Rafał Wojda i Rafał Hirsch, jak zawsze dokonają analizy rynku pod kątem zainwestowania w zaproponowaną spółkę i zdecydują, czy warto sięgnąć do wirtualnego portfela.

Emisja magazynu gospodarczego Fakty Ludzie Pieniądze od poniedziałku do piątku, o godz. 19.00


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...