reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Dyżur - nowa seria tylko w TV Puls

dodano: 2010-02-20 12:15 | aktualizacja: 2010-02-21 12:16
autor: Janusz Sulisz | źródło: pulstv.eu

Puls TV Mrożące krew w żyłach przypadki medyczne, z życia wzięte dramaty ludzkie, niesamowite historie prosto z ostrego dyżuru warszawskiego szpitala. Ludzie, dla których ratowanie życia to powołanie. Już w marcu druga seria Dyżuru. Od 4 marca, w każdy czwartek, o godzinie 22:00 w TV Puls.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TV Puls zaprasza na najnowsze odcinki reality TV Dyżur – programu, którego reżyserem jest samo życie. TV Puls pokaże jeszcze więcej dramatycznych przypadków ze Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Złamania, urazy, ciężkie obrażenia. Na ostry dyżur często trafiają pacjenci w stanie krytycznym. Osoby, które zostały ranne w wyniku wypadków, prób samobójczych, czy pobicia wymagają natychmiastowej interwencji medycznej. Tylko lekarze z Oddziału Ratunkowego mogą pomóc. To od ich wiedzy i doświadczenia zależy los pacjenta. Nie ma miejsca na pomyłki – jedna błędna decyzja może kosztować życie. Ekipa produkcyjna Dyżuru dociera z kamerą tam, gdzie oprócz personelu medycznego, nikt nie ma wstępu. Dyżur to mieszanka ludzkich dramatów, bólu, cierpienia, ale też radości i wzruszeń. Tu wszystko dzieje się naprawdę.

Dyżur – 2. seria – reality TV, Polska 2010 prod. MK PRODUCTION
Emisja: czwartek, godz. 22:00


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 599 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

289 zł Więcej...