reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Detektyw Monk III sezon w Universal Channel

dodano: 2010-02-22 15:58 | aktualizacja: 2010-02-22 18:32
autor: Anita Dąbek | źródło: Universal

Universal_channel_logo_podr.jpg Adrian Monk, tytułowy bohater serialu, to były policjant cierpiący na nerwicę natręctw. Pracuje, jako konsultant Departamentu Policji San Francisco, gdzie pomaga w rozwiązywaniu zagadkowych morderstw. Detektyw Monk to amerykański serial kryminalno-komediowy, który opowiada historię byłego policjanta Adriana Monka (Tony Shalhoub). Po tragicznej śmierci żony Trudy, która została zamordowana przy pomocy bomby podłożonej w swoim samochodzie, pogłębiły się zaburzenia psychiczne Monka.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od tej pory cierpi on na depresję, nerwicę natręctw oraz bakteriofobię. Zaburzenia te objawiają się przede wszystkim, jako fobie, wyjątkowa czułość na symetrię i higienę. Wszystkie te odchylenia w psychice doprowadziły Monka do zwolnienia z pracy, co jeszcze bardziej go dobiło. Jednak z pomocą osobistej pielęgniarki, Sharony Fleming (Bitty Schram) udało mu się pozbierać i zdobyć posadę konsultanta Departamentu Policji San Francisco. Jego zadaniem jest pomoc kapitanowi Lelandowi Stottlemayerowi w rozwiązywaniu zagadkowych morderstw. Monk jednak robi to wszystko w jednym celu – chce odnaleźć mordercę swojej żony. Uważa on bowiem, że musi rozwiązać wystarczająco dużą ilość spraw, aby być gotowym na rozwikłanie tej najważniejszej sprawy w jego życiu.

W trzeciej serii zmęczona pomaganiem Monkowi, Sharona opuszcza przyjaciela i wyjeżdża do New Jersey. Zastępuje ją Natalie Teeger (Traylor Howard), która zostaje najlepszą przyjaciółką Adriana. Natalie jest matką Julie oraz wdową. Jej mąż, Mitch Teeger, był pilotem wojskowym i zginął w 1998 roku na misji w Kosowie. Zanim została asystentką Adriana pracowała m.in. jako kelnerka.

Detektyw Monk (trzeci szezon) – emisja w czwartki od 11 marca o godz. 21:00 (dwa odcinki)


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

529 zł Więcej...

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

289 zł Więcej...