reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Bajkowa wiosna w TV Puls

dodano: 2010-02-23 10:44 | aktualizacja: 2010-02-23 12:36
autor: Anita Dąbek | źródło: TV Puls

Puls TV Plejada animowanych gwiazd pojawi się wiosną w TV Puls. Pasma familijne zostaną zdominowane przez najbardziej popularne i lubiane postacie z bajek. W rolach głównych wystąpią: Tom, Jerry, rodzina Jetsonów, Scooby Doo z kumplami oraz inni kolorowi bohaterowie. Wiosenny czas będzie pełen propozycji dla młodszych widzów.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Specjalnie dla nich TV Puls przygotowała animowane niespodzianki. Od poniedziałku do piątku w "Junior TV" będzie bajecznie i kolorowo. W ramach pasma stacja pokaże Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego oraz kosmicznie fajnych Jetsonów. To jednak nie koniec fantastycznej zabawy dla młodszych widzów. Najlepsza familijna rozrywka czeka na nich również w weekendowych pasmach filmowych. Już w marcu na antenie TV Puls zagości nieustraszony pies Scooby Doo wraz z przyjaciółmi oraz sympatyczne Animaniaki.

"Junior TV" - emisja od poniedziałku do piątku, godz. 18:00 - 20:00


Już od marca w paśmie...

Jetsonowie - Serial animowany, USA
Poznajcie George'a Jetsona i jego ekscentryczną rodzinę: żonę Jane, syna Elroy'a i córkę Judy. Wszyscy żyją w świecie zaawansowanej techniki. Niestety nie ułatwia to życia zapracowanemu i żyjącemu w pośpiechu George'owi Jetsonowi, który co chwila... wpada w zabawne tarapaty świata przyszłości.
Emisja: od poniedziałku do piątku, godz. 19:00

Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego - Serial animowany, USA 2006
Niekończąca się gonitwa, ciągła rywalizacja i zabawne sytuacje rozbawią każdego do łez. Popularna komedia animowana, w której odwieczni wrogowie i przyjaciele zarazem, wplątują się w serię zabawnych, ale i trochę niebezpiecznych zdarzeń.
Jedna z najnowszych produkcji o przygodach Toma i Jerry'ego.
Emisja: od poniedziałku do piątku, godz. 19:30

Kino familijne - emisja w sobotę i niedzielę, godz. 12:30

Już w marcu...

Scooby Doo i najeźdźcy z kosmosu - Film animowany, USA 2000
Odległa pustynia. Scooby Doo i Kudłaty odkrywają miejsce, w którym zgromadziły się pozaziemskie istoty i tajemniczy naukowcy. Czy bohaterom grozi niebezpieczeństwo? Scooby Doo i Kudłaty wplątują się w serię przedziwnych zdarzeń i prowadzą śledztwo, by rozwiązać niezwykłą zagadkę.
Emisja: sobota, 6 marca, godz. 12:30

Scooby Doo: Na wyspie Zombie - Film animowany, USA 1998
Pewnego dnia, Dafne, Velma, Fred, Kudłaty i Scooby Doo dostają zaproszenie na tajemniczą wyspę. Szybko okazuje się, że na wyspie straszy duch kapitana statku pirackiego. Właścicielka domu nawiedzanego przez ducha, wie, że tylko odważna piątka przyjaciół może pomóc jej w pozbyciu się niechcianego lokatora.
Emisja: sobota, 13 marca, godz. 12:30

Animaniaki: Życzenie Wakko - Film animowany, USA 1999
Wakko pragnie odnaleźć spadającą gwiazdę, która spełni każde jego życzenie. Niestety. Aby do niej dotrzeć musi pokonać śnieżną krainę i wygrać wyścig z królem Salazarem, który również pragnie zdobyć magiczny przedmiot...
Emisja: sobota, 20 marca, godz. 12:30

Koty nie tańczą - Film animowany, USA 1997
Danny jest utalentowanym kotem, marzącym o aktorskiej karierze w Hollywood. W realizacji tanecznych pragnień, Danny'emu pomagać będzie pewna śliczna, lecz cyniczna kotka, w której Danny się podkochuje...
Emisja: sobota, 27 marca, godz. 12:30


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

639 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...