reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Brudna robota od marca w TV Puls

dodano: 2010-02-23 16:40
autor: Anita Dąbek | źródło: TV Puls

Puls TV Brud, przykre zapachy, niebezpieczeństwo - pracy w takich warunkach nikt by się nie podjął! Nikt oprócz Mike'a Rowe'a i ludzi, których odnajduje, przemierzając z kamerą Stany Zjednoczone. Jego zmagania już niebawem będzie można oglądać w niezwykle ciekawym programie Brudna robota, w każdy poniedziałek, o godzinie 20:30 w TV Puls.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Prowadzący program Mike Rowe to specjalista od "brudnej roboty". Podejmując się najbardziej niebezpiecznych i niekomfortowych zawodów, Mike przedstawia ludzi, którzy nie boją się żadnej pracy i nowych wyzwań. W najbliższych odcinkach, sprawdzi się m.in. jako zbieracz śmieci w dzielnicy Chinatown oraz inspektor kanału ściekowego. Będzie miał również okazję spróbować swoich sił jako hodowca trzody chlewnej oraz stawić czoła szczurom jako deratyzator. To jednak nie koniec wyzwań... Mike'a czeka mnóstwo innej "brudnej roboty".

Brudna robota (Dirty Jobs) - Reality TV, USA 2004
Emisja: poniedziałek, godz. 20:30


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

289 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 599 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...