reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV Puls i największe katastrofy lotnicze

dodano: 2010-02-23 16:42
autor: Anita Dąbek | źródło: TV Puls

Puls TV Największe katastrofy lotnicze... Co poszło nie tak? Co wydarzyło się w przestworzach? Jakie tajemnice kryją czarne skrzynki? Już w marcu widzowie TV Puls poznają odpowiedzi na wszystkie te pytania. Stacja pokaże fascynujący cykl dokumentalny Podniebny horror.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W każdy wtorek o godzinie 21:30 TV Puls będzie prezentować niesamowity program, rozwiązujący zagadki największych katastrof lotniczych. Realizatorzy tej niezwykłej serii odtwarzają zdarzenia, które miały miejsce bezpośrednio przed katastrofami. Dzięki nowoczesnej grafice komputerowej, wywiadom ze świadkami oraz nagraniom znalezionym na miejscu wypadku, eksperci dokonują rekonstrukcji dramatycznych wydarzeń. Ci, którzy przeżyli podniebny horror opowiadają o tragedii, która wydarzyła się w przestworzach. Co się naprawdę stało? Czy można było uniknąć nieszczęścia? Wszystkie tajemnice wstrząsających lotów zostaną odkryte.

Podniebny horror (Mayday: Air Disaster) - Serial dokumentalny, USA 2003
Emisja: wtorek, godz. 21:30


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...