reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Jerry Springer show od marca w TV Puls

dodano: 2010-02-24 13:38
autor: Anita Dąbek | źródło: TV Puls

Puls TV Kontrowersyjny, nieprzewidywalny i szalony - jeden z najpopularniejszych talk-show na świecie. Już od 3 marca TV Puls rozpocznie emisję Jerry Springer show. Szokujące tematy, wbijające w fotel dyskusje - tego nie można przegapić! Jerry Springer jest jedną z najpopularniejszych osobowości medialnych na wszystkich kontynentach. Jego program zyskał popularność na całym świecie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jerry Springer show skandalizuje, szokuje i wzbudza wielkie kontrowersje. Od marca będzie można go oglądać w TV Puls - w środy i piątki, o godzinie 23:00. Nie zabraknie mocnych wrażeń, a emocje wręcz sięgną zenitu! W swoim talk-show Jerry Springer konfrontuje ze sobą największych wrogów. Wszystko dzieje się na wizji - najgorsze sprawy rodzinne, szokujące konflikty społeczne, małżeńskie zdrady - Jerry zadba, aby widzowie zobaczyli wszystko. Dosłownie wszystko. Nieprzewidywalne pojedynki, nie tylko słowne, z pewnością zaskoczą widzów. W rozwiązywaniu konfliktów ma pomóc prowadzący, widownia i zawsze gotowa do akcji ochrona...

Podczas swojej długoletniej kariery, Jerry Springer był już burmistrzem, politycznym ekspertem, prawnikiem, piosenkarzem, czy gwiazdą Broadwayu. Jako prowadzący program telewizyjny, sprawdza się doskonale. Nie obawia się kontrowersyjnych tematów, ani skandali, a jego show po prostu wbija w fotel! Teraz, Jerry Springer show w TV Puls. Tego nie można przegapić!

Jerry Springer Show - Talk show, USA 2007/2008
Emisja: środa i piątek, godz. 23:00Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 11-12/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2021

10 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...