reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Udany związek na odległość z Awind WIGA

dodano: 2010-02-26 13:15
autor: Anita Dąbek | źródło: fen

W sprzedaży jest już dostępny Awind WIGA - niewielkie urządzenie, które umożliwia bezprzewodowe połączenie projektora lub telewizora z komputerem. Ułatwi zarówno multimedialną prezentację w biurze, jak i przeglądanie zdjęć z wakacji w domu. Awind WIGA jest niezwykle łatwy w instalacji oraz użytkowaniu.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zastosowana technologia „Plug-and-Show” pozwala zminimalizować czas potrzebny na rozpoczęcie pracy i eliminuje problemy związane z konfiguracją sprzętu. Urządzenie wystarczy podłączyć do portu VGA projektora multimedialnego lub telewizora, a następnie uruchomić na komputerze dołączoną aplikację. Dzięki obsłudze technologii PoVGA (Power over VGA) nie jest też konieczny dodatkowy zasilacz.
 
WIGA to przydatne rozwiązanie szczególnie w biurze. Zapewni wygodny, bezprzewodowy dostęp do projektora i ułatwi prowadzenie multimedialnych prezentacji. Użyteczną funkcją urządzenia jest możliwość projekcji obrazu z czterech komputerów na jednym ekranie. Dane do projektora przesyłane są bez opóźnień, użytkownik ma zatem pełną kontrolę nad synchronizacją swojej wypowiedzi i przedstawianej prezentacji.
 
WIGA waży zaledwie 54 g, a dzięki wymiarom - 8,5 x 3,8 x 2,4 cm - mieści się bez problemu w małej kieszeni torby na laptopa. To niewielkie urządzenie będzie więc wyjątkowo użyteczne dla mobilnych użytkowników. Może też przydać się w domu, np. przy oglądaniu zdjęć z wakacji.
 
Awind WIGA objęty jest 12-miesięczną gwarancją. Cena urządzenia wynosi 390 zł brutto.  Dostępne jest ono u autoryzowanych partnerów handlowych Konsorcjum FEN - dystrybutora Awind w Polsce. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.fen.pl.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Projektory


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

179 zł Więcej...

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

349 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...