reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-06-09 - 2023-06-10

CNN w F1 z Lotusem

dodano: 2010-03-02 11:33 | aktualizacja: 2010-03-02 16:59
autor: Janusz Sulisz | źródło: CNN

CNN Lotus Racing i CNN International ogłosili nawiązanie współpracy, w ramach której rozpoznawalne na całym świecie logo CNN pojawi się na bolidach T127, kombinezonach i ubraniach kierowców najnowszego zespołu Formuły 1. Za umowę odpowiedzialne jest dział CNN o nazwie „Partner Solutions Group”, którym kieruje Rani R. Raad, wiceprezes CNN International ds. sprzedaży reklam.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Połączenie dwóch tak ikonicznych i prestiżowych marek, doskonale pasuje do globalnego zasięgu CNN i tego, jak chcemy pozycjonować nasz brand - powiedział Raad. Współpraca z Lotus Racing wprowadza CNN w nową erę marketingu i promocji, która pozwoli nam dotrzeć do milionów odbiorców na całym świecie.

Tony Fernandes, szef zespołu Lotus Racing Team skomentował Z dumą witamy CNN w rodzinie Lotus Racing. Współpraca z tak prestiżową marką, którą znają miliony ludzi na całym świecie i która stanowi jedno z głównych źródeł informacji o bieżących wydarzeniach, świadczy o tym, że mamy pozytywny wpływ na globalny biznes. Zespół i ja cieszymy się ze przyszłej współpracy z CNN nad ekscytującymi kampaniami.

Lotus Racing to jeden z nowych zespołów, który w 2009 roku otrzymał pozwolenie na wzięcie udziału w Mistrzostwach Świata Formuły 1 w sezonie 2010. Zespół przeszedł niesamowicie szybki rozwój od momentu otrzymania zezwolenia - 12 września 2009 r. - pięć miesięcy później 12 lutego 2010 zaprezentował swój bolid T127 i rozpoczął jego testy w Jerez w Hiszpanii. Szefem zespołu został Tony Fernandes – wizjoner, który dzięki bliskiej współpracy ze swoimi zastępcami SM Nasarudinem i Kamarudinem Meranunem oraz dyrektorem technicznym zespołu Mikem Gascoynem i kierowcami Jarno Trullim i Heikki Kovalainenem zamierza poprowadzić zespół do zwycięstwa.

Mistrzostwa Świata Formuły 1 to prawdziwy globalny fenomen, tak jak CNN. 19 wyścigów odbędzie się w różnych zakątkach świata, a Lotus Racing, ze swą prawdziwie brytyjską nazwą, którego właścicielem jest malezyjski biznesmen, kierowcami Włoch i Fin, stanowi uosobienie międzynarodowego charakteru mistrzostw.

Sezon rozpocznie się 14 marca wyścigiem w Bahrainie, następne eliminacje odbędą się 28 marca w Australii, 4 kwietnia w Malezji, 18 kwietnia w Chinach, 9 maja w Hiszpanii, 16 maja w Monaco, 30 maja w Turcji, 13 czerwca w Kanadzie, 27 czerwca w Walencji (Hiszpania), 11 lipca w Wielkiej Brytanii, 25 lipca w Niemczech, 1 sierpnia na Węgrzech, 29 sierpnia w Belgii, 12 września we Włoszech, 26 września w Singapurze, 10 października w Japonii, 24 października w Korei, 7 listopada w Brazylii, 14 listopada w Abu Dhabi.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Motosport


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

679 zł Więcej...