reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Fine Living Network od 1 kwietnia w Europie

dodano: 2010-03-09 21:52 | aktualizacja: 2010-03-24 08:28
autor: Anita Dąbek | źródło: chello

FLN Fine Living Network, kanał telewizyjny o stylu życia i zarazem interaktywna marka, zadebiutuje 1 kwietnia 2010 roku w ponad 60 krajach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Międzynarodowa dystrybucja Fine Living Network (FLN) to najnowszy produkt spółki joint venture, która została utworzona w ubiegłym roku między Scripps Networks Interactive i brytyjskim Chello Zone, częścią Liberty Global, Inc.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
FLN będzie potencjalnie dostępny dla 2,6 mln gospodarstw domowych w całym regionie EMEA. Specjalna oferta Zone Club dla Węgrier i Polski, składająca się z 11 kanałów telewizyjnych, dociera już do 6,5 mln gospodarstw domowych. Debiut FLN następuje po wprowadzeniu Food Network, pierwszego kanału w ramach joint venture. Food Network jest teraz dystrybuowany do ponad 10 mln gospodarstw domowych w Wielkiej Brytanii i EMEA.

FLN dalej wzmocnia ofertę Zone Club poprzez ukierunkowanie na pięć gatunków treści - dom, kuchnia, podróże, styl i dobre samopoczucie. Serwis będzie się opierał się na premierowych produkcjach Scripps Networks, a uzupełnieniem będą programy od innych producentów.

Wraz z kanałem telewizyjnym, na arenie międzynarodowej zadebiutuje również strona finelivingnetwork.com, która ma na celu łączenie ludzi, będących pasjonatami życia i dokonywania wyborów. Kanał i strona zagoszczą niektórych z najbardziej znanych projektantów, szefów kuchni, ekspertów w zakresie mody, stylu życia, etc.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' - 5-6/2020 wersja elektroniczna

Elektroniczna edycja SAT Kuriera 5-6/2020. 

10 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Moduł UniCam Pro Evo

Uniwersalny moduł dostępu UniCam Evo Deltacrypt CI/CI+. W najnowszej wersji...

499 zł Więcej...
reklama