reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Motocykle szyte na miarę w Discovery Channel

dodano: 2010-03-15 15:47 | aktualizacja: 2010-03-15 22:11
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: DC

Od 12 kwietnia 2010 roku szósty sezon Amerykańskiego choppera emitowany będzie na kanale Discovery Channel. Akcja rozgrywa się w najsłynniejszym na świecie warsztacie produkującym choppery. Te wściekłe drogowe bestie dla fanów olbrzymiej prędkości są od lat produkowane przez mistrzów w swoim fachu - Paula Teutula seniora i jego dwóch synów - Paula Teutula Juniora i Mikey’a.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Cała rodzina to prawdziwa wybuchowa mieszanka, co chwilę awantura wisi w powietrzu. Terminy są coraz bardziej napięte, produkcja motocykli nie idzie zgodnie z planem, a napięcie między ojcem a Paulem sięga zenitu.

Na oczach telewidzów będą powstawać projekty najbardziej oryginalnych chopperów na świecie. Zobaczymy jak bracia wraz z ojcem tworzą pojazd na specjalne zamówienie hokejowej ligi NHL oraz maszynę inspirowaną olbrzymim bombowcem B-2. Do warsztatu zgłaszają się też fani kultowego festiwalu Woodstock, którzy dla uczczenia 40 rocznicy imprezy pragną jeździć specjalnym motorem, zgodnym z duchem festiwalu. Motocyklowego klanu nie ominie też specjalne, rządowe zamówienie: władze Alaski pragną unikatowej maszyny na 50 rocznicę nadania zimnej krainie statusu amerykańskiego stanu.

Jak wiele opanowania wymaga praca przy tworzeniu chopperów? Marzeniem każdego posiadacza takiej maszyny jest to, by nigdy nie spotkać na drodze identycznego pojazdu – twórcy zwracają więc ogromną uwagę na detale i muszą stale mieć głowę pełną nowych pomysłów.

Kryzys dotyka wielu dziedzin gospodarki, zajrzał też do hal rodzinnego warsztatu. Rodzina musi wspólnie walczyć, by dotrzymać nierealnych czasem terminów i zbudować nowatorskie pojazdy. Czy powstaną kolejne Amerykańskie choppery?Jak rozwinie się konflikt miedzy ojcem a synem i czy nie doprowadzi to do totalnego rozłamu w rodzinnej firmie?
Odpowiedzi na pytania należy szukać w 6 sezonie Amerykańskiego chopper'a.

Premiera już w poniedziałek 12 kwietnia o godz. 17:00 na Discovery Channel. Emisja kolejnych odcinków od poniedziałku do piątku o godz. 17:00.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak alu ścienny AS Sat 60cm

Aluminiowy stojak ścienny 60cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

129 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

219 zł Więcej...

Kabel HDMI - mini HDMI 3,0m

Kabel połączeniowy HDMI - mini HDMI do podłączenia tabletów, smartfonów...

29 zł Więcej...