reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Moskwa przygotowuje się na start DVB-H

dodano: 2010-03-18 13:09 | aktualizacja: 2010-03-19 11:29
autor: Rafał Tomasiak | źródło: broadband tv news

dvb-H-handheld_logo_sk.jpg W Moskwie trwają obecnie testy DVB-H, które od kwietnia zostaną udostępnione szerszej widowni, a niewiele później nastąpi oficjalny start serwisu DVB-H. Aktualnie telewizję można odbierać tylko na telefonie Samsung P960, który kosztuje 249 euro, ale wkrótce pojawi się pięć kolejnych modeli pozwalających na odbiór DVB-H.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Serwis DVB-H powinien przynosić zyski po pięciu latach od oficjalnego startu. Testy wykazują, iż najpopularniejsze kanały w telefonach komórkowych to stacje informacyjne oraz muzyczne. Koncesje DVB-T otrzymały w Moskwie trzy podległe VimpelCom spółki - Dominanta, Digital Broadcasting oraz Centaur. VimpelCom to jeden z trzech największych operatorów telefonii komórkowej w Rosji, pozostali dwaj to MTS i MegaFon, którzy również mają plany wprowadzenia mobile TV.

Klienci, którzy zakupili telefony Samsung DVB-H, mogą oglądać telewizję bezpłatnie w trakcie testowania serwisu. Zaoferowano pięć podstawowych kanałów plus kilka dodatkowych z którymi prowadzone są negocjacje.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aplikacje mobilne


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Miernik Spacetronik STC-33 Combo DVB-S2/T2/C

Miernik, do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 naziemnych DVB-T/T2...

569 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...