reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

W kwietniu w Universal Channel

dodano: 2010-03-24 09:56 | aktualizacja: 2010-03-24 11:54
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: universal channel

universal channel Już w kwietniu Universal Channel zaprasza na dwa seriale typu reality show odsłaniające kulisy życia zawodowego pracowników rynku nieruchomości. Na antenie między innymi drugi sezon „Bezczelnie perfekcyjny” oraz pierwszy sezon „Transakcje za milion dolarów”. W drugim sezonie „Bezczelnie perfekcyjny” przyjrzymy się dalszym perypetiom Jeffa Lewisa. Jeff zarabia na życie kupując domy, ulepszając je, a następnie sprzedając je z ogromnym zyskiem. Serial, którego akcja rozgrywa się w Los Angeles, przedstawia kulisy handlu nieruchomościami.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Bezczelnie perfekcyjny” - Jeff Lewis jest odnoszącym sukcesy spekulantem na rynku nieruchomości w Los Angeles. Sprzedaż kilku, wartych fortunę domów to dla niego żaden kłopot – w końcu jest zawodowcem w swojej branży. Wraz ze swoimi współpracownikami potrafi także przeobrazić zwykły dom w prawdziwe dzieło sztuki, odsprzedając je następnie ze znacznym zyskiem. Obracanie dużymi kwotami i pełna napięcia praca nie pozostają jednak bez wpływu na życie Jeffa. Stres, który towarzyszy mu każdego dnia, często przenosi się na najbliższe otoczenie - współpracowników i znajomych.

Ludzie, z którymi pracuje i na których skupia się jego złość to grupa barwnych postaci, którzy są również jego najlepszymi przyjaciółmi. Wśród nich są jego asystentka, śmieciarz, gosposia, oraz domowi pomocnicy. W serialu pojawia się także były chłopak Jeffa, a zarazem jego partner biznesowy. Wszyscy razem tworzą wielką rodzinę, w której nie ma miejsca na nudę.

Następnie na antenie Universal Channel pierwszy sezon reality show „Transakcje za milion dolarów”. Serial ten także ukaże kulisy rynku nieruchomości. Widzowie będą mieli szansę zobaczyć od kuchni na czym polega praca agenta obrotu nieruchomościami. W „Transakcjach za milion dolarów” poznamy trójkę młodych i bardzo ambitnych pośredników: Madison Hildebrand, Josha Flagga i Chada Rogersa. Na co dzień ta trójka przyjaciół zajmuje się sprzedażą ekskluzywnych nieruchomości w Hollywood i kalifornijskim Malibu. Serial ukazuje świat ich wspaniale prosperujących agencji zlokalizowanych także w Malibu i Hollywood. Każdy odcinek serii prezentuje autentyczną nieruchomość oraz prawdziwą wielomilionową transakcje.

Bezczelnie perfekcyjny: emisja we wtorki od 20. kwietnia, godzina 21:00  
Transakcje za milion dolarów: emisja we wtorki od 20. kwietnia, godzina 22:00


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 grafit

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

479 zł Więcej...

Stojak alu ścienny AS Sat 60cm

Aluminiowy stojak ścienny 60cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

129 zł Więcej...