reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Jambox jako pierwszy z HBO Digital

dodano: 2010-03-29 12:45 | aktualizacja: 2010-03-29 13:16
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: Jambox

JamBox Cyfrowa telewizja Jambox, jako pierwsza z polskich telewizji IPTV uruchomiła nową usługę wideo na życzenie - HBO Digital (HBO on Demand). Abonenci mają dostęp do biblioteki, która oferuje kilkadziesiąt pozycji programowych z aktualnej oferty HBO podzielonych na 20 działów tematycznych. Usługa jest już dostępna u wszystkich dystrybutorów Jambox w całym kraju.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
HBO Digital to usługa SVOD, po TVS na życzenie i Darmowe VOD, która została dodana do oferty naszej telewizji. Dzięki HBO Digital abonenci Jambox mogą decydować, co i kiedy chcą oglądać z bogatej oferty HBO - mówi Bartłomiej Czardybon, prezes firmy SGT S.A., operatora telewizji Jambox. Oczywiście bardzo cieszy nas fakt, że jesteśmy pierwszą w Polsce kablówką, w której dostępna jest usługa HBO Digital – dodaje.

Usługa SVOD (wideo na życzenie) umożliwia abonentowi dostęp do wybranych filmów przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki niej użytkownik może sam decydować, co chce w danej chwili oglądać, niezależnie od emisji telewizyjnej w pakiecie kanałów HBO. W ramach usługi HBO Digital w ciągu miesiąca abonenci mają możliwość obejrzenia ponad 100 pozycji programowych aktualizowanych co tydzień. W ofercie znajdują się największe przeboje filmowe, kultowe seriale HBO, dokumenty i koncerty. Seriale będą udostępniane w pakietach po kilka odcinków sezonu tak, aby widzowie mogli obejrzeć kolejne odcinki jeden po drugim. Użytkownicy mają do wyboru materiały podzielone na 20 działów tematycznych: filmy akcji, przygodowe, animacja, biograficzne, komedie, koncerty, kryminalne, dokumentalne, dramaty, fantastyka, historyczne, horrory, kabarety, thrillery oraz westerny.

HBO Digital jest dostępne dla wszystkich abonentów z wykupionym pakietem HBO za dodatkową opłatą. Aby korzystać z VOD w Jambox nie jest potrzebny dekoder z dyskiem. Usługa jest już dostępna na wszystkich dekoderach Motorola, a wkrótce także na dekoderach ZyXEL. Oferuje ją ponad 50 partnerów SGT S.A. w kraju. Pełna lista dystrybutorów Jambox dostępna jest na stronie www.jambox.pl.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' abonament za 2019 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2019 r. z wysyłką...

79 zł Więcej...

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

590 zł Więcej...

Mini PC Android Zidoo X20

Mini PC odtwarzacz sieciowy z Android 6.0 (bez sklepu play)...

2 150 zł Więcej...
reklama