reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

FOX Life HD na 115. kanale w Cyfrowym Polsacie

dodano: 2010-04-01 16:38 | aktualizacja: 2010-04-06 15:19
autor: Janusz Sulisz/Paulina Nietrzpiel | źródło: cyfrowypolsat.pl

FOX Life HD 1 kwietnia 2010 r., Cyfrowy Polsat dołączył zapowiadany już wcześniej kanał w wysokiej rozdzielczości - FOX Life HD. Dostęp do niego mają wszyscy posiadacze odbiorników przystosowanych do oglądania stacji telewizyjnych w HD z wykupionym pakietem HD za dodatkową opłatą 15 zł. Abonenci Cyfrowego Polsatu znajdą go na 115. pozycji listy kanałów w dedykowanych dekoderach HD. FOX Life HD oferowany będzie jako dodatek do podstawowego pakietu Familijnego.   Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Kanał FOX Life HD to kolejny po FOX Life, Nat Geo Wild oraz Nat Geo Wild HD kanał z portfolio koncernu FOX International Channels (FIC) w Cyfrowym Polsacie i jest już zarazem 10. kanałem High Definition jaki oferuje słoneczna platforma.

FOX Life HD to kanał filmowy prezentujący najnowsze, kultowe seriale pochodzące z największych amerykańskich studiów filmowych. Znakomita większość z nich jest po raz pierwszy prezentowana na polskich ekranach. Kanał FOX Life HD stworzony został dla miłośników seriali, którzy cenią wysoką jakość dźwięku i obrazu. Na FOX Life HD prezentowane są takie tytuły jak: „Gotowe na wszystko”, „Brzydula Betty”, poruszający „Grey’s Anatomy - Chirurdzy”, nieprzewidywalny „Zaklinacz dusz”, „Mad Men” oraz „Mental”, które na całym świecie biją rekordy popularności.Parametry techniczne FOX Life HD:

Satelita: Hot Bird 8 (13.0E)
Częstotliwość: 12,265 GHz
Polaryzacja: V (pionowa)
SR: 27500
FEC: 2/3
ID: FoxLife HD
Kodowanie: Nagra Media Access (N3).

Co bardzo interesujące, Cyfrowy Polsat potwierdził, że prowadzi z nadawcami rozmowy dotyczące wprowadzenia do oferty kolejnych kanałów HD.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Informacje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...