reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polowanie na ludzi od 12 kwietnia w TV Puls

dodano: 2010-04-08 12:59 | aktualizacja: 2010-04-08 13:35
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: tvpuls

Puls TV Wstrząsające historie ludzi, którzy stanęli oko w oko z najniebezpieczniejszymi drapieżnikami świata. Już 12 kwietnia 2010 r., TV Puls rozpocznie emisję emocjonującego serialu "Polowanie na ludzi". Sześcioodcinkowy cykl będzie wypełniony niesamowitymi opowieściami o ludziach, którzy stoczyli walkę na śmierć i życie z najgroźniejszymi bestiami.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dzikie koty, rekiny, niedźwiedzie i aligatory to śmiertelnie niebezpieczne zwierzęta. Fascynujący cykl "Polowanie na ludzi" przedstawia prawdziwe historie ludzi, którzy przeżyli atak najgroźniejszych drapieżników. Dzięki rekonstrukcjom mrożących krew w żyłach wydarzeń, zobaczymy m.in. jak wygląda spotkanie oko w oko z niedźwiedziem grizzly; do czego zdolna jest wygłodniała hiena oraz jak zachowuje się rozszalały byk. Poznamy relacje ludzi, którzy doświadczyli dramatycznego spotkania z bestią. Dowiemy się, w jaki sposób udało im się przetrwać to niebezpieczne starcie. Gwarantujący mocne wrażenia serial "Polowanie na ludzi" - w każdy poniedziałek, już od 12 kwietnia 2010 r., o godz. 21:30 w TV Puls.

Nie tylko ludzie polują na zwierzęta... czasami role się odwracają...

"Polowanie na ludzi" (Human Prey) - USA/ Kanada 2009
Emisja: poniedziałek, godz. 21:30


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 229 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

249 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...