reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zapowiedzi programowe JimJam na maj

dodano: 2010-04-12 20:29 | aktualizacja: 2010-04-12 20:43
autor: Anita Dąbek | źródło: JimJam

jimjam_logo_www.jpg Od 1 maja 2010 roku kanał JimJam będzie miał nową scenografię inspirowaną przestrzenią kosmiczną. W lutym kanał JimJam wprowadził nową, odświeżoną oprawę nawiązującą do tematyki dżungli. Zmiana dekoracji co kilka miesięcy ma na celu podniesienie atrakcyjności kanału oraz dostarczenie radości naszym najmłodszym widzom.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Premiera: A może nad morze?
Pierwszy odcinek w sobotę 1 maja, a kolejne odcinki codziennie o godz. 6:10, 11:10, 16:10 i 21:10

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, w jaki sposób ryba utrzymuje higienę? Albo ile ramion ma mątwa? I czemu błazenki są takie zabawne?!

Ten przygodowy serial przeniesie widzów kanału JimJam do niezwykłego królestwa oceanicznej głębi. Dzieci w wieku przedszkolnym będą miały okazję poznać fantastyczne podwodne stwory i dowiedzieć się wielu ciekawostek na ich temat.  
Powrót serialu: Igloo-Gloo
Pierwszy odcinek w sobotę 1 maja, a kolejne odcinki codziennie o godz. 5:45, 10:45, 15:45 i 20:45

Kiedy prześliczne małe foczki Snowflake i Snowball wrócą w maju na antenę kanału JimJam, z nieba spadnie para czerwonych spodni.

Nasi mali bohaterowie odkryją, że suwak wydaje ciekawy zgrzytający odgłos. I że te dwie rurkowate części wyglądają jak kapelusz dla dwóch osób! Snowball myśli, że spodnie służą do noszenia na głowie, dlatego znakomicie się bawi, wiążąc je w turban i udając, że to są królicze uszy.

Specjalny maraton: Krówka Connie
Kilka odcinków pod rząd w każdą majową niedzielę od godz. 15:00

Connie to młoda, figlarna krówka. Jest bardzo ciekawska, co przysparza jej wielu różnych kłopotów i często wywołuje ogromne zamieszanie. Nasza bohaterka codziennie dowiaduje się czegoś nowego o życiu na farmie, na której mieszka, i poznaje nowych przyjaciół. A ponieważ jest bardzo dociekliwa, każde nowe spotkanie przeradza się w pasjonującą przygodę, czasem powodując nie lada zamęt.

W maju najmłodsi widzowie kanału JimJam mogą oglądać kilka odcinków przygód Krówki Connie pod rząd w każdą niedzielę od godziny 15:00.


JimJam to kanał telewizyjny przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym (w wieku od roku do 6 lat) oraz ich rodziców i opiekunów. Od czasu swojego uruchomienia w 2006 roku kanał bardzo się rozwinął. Obecnie emitowany jest w ponad 50 krajach w 10 różnych wersjach językowych.
 
JimJam stanowi wspaniałą pomoc dla osób wychowujących dzieci. Emitowane są na nim zabawne i bezpieczne programy, które działają stymulująco na młodych widzów. W ofercie kanału znajdują się niektóre z najpopularniejszych seriali uwielbianych przez przedszkolaków z całego świata, w tym „Tomek i przyjaciele”, „Bob Budowniczy”. „Barney i przyjaciele”, „Roztańczona Angelina” i „Strażak Sam”. Bezpieczne, inspirujące i wciągające programy kanału JimJam zostały stworzone specjalnie po to, by wspomagać emocjonalny, intelektualny i społeczny rozwój dzieci.
 
JimJam jest spółką typu joint venture utworzoną przez Chello Zone, wiodącą międzynarodową stację i dystrybutora, oraz HIT Entertainment, jednego z najważniejszych światowych niezależnych producentów rozrywki dla dzieci oraz posiadacza praw autorskich do takich programów.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.jimjam.tv


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Pro

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

990 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...