reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Discovery Channel jest Na miejscu zbrodni

dodano: 2010-04-19 14:55 | aktualizacja: 2010-04-19 15:43
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: DC

Discovery Channel odsłania kolejną serię programu "Na miejscu zbrodni". Zobaczymy rekonstrukcje wstrząsających przestępstw, wywiady z detektywami i kluczowymi świadkami. Będziemy mogli się także przekonać, że pozornie absurdalny splot wydarzeń może doprowadzić do rozwiązania trudnego śledztwa. Dla detektywów z CSI nie ma zbrodni doskonałej. Premiera już w poniedziałek 3 maja 2010 r., o godz. 22:30 na Discovery Channel.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pozornie prosta lub wyjątkowo skomplikowana. Może być zaplanowana z precyzją typową dla zegarmistrza lub dokonana pod wpływem szalejących emocji. Zbrodnia niejedno ma imię. Każda jest inna, ale jednocześnie równie tragiczna w swych skutkach. Ktoś stracił życie, dlatego prowadzący śledztwo muszą wykazać się szczególnym zaangażowaniem, dociekliwością i wytrwałością, aby znaleźć mordercę. Sherlock Holmes wiedział, że „w zbrodni popełnionej z premedytacją, także dowody zaciera się z premedytacją”. Zgodnie z tą zasadą działają detektywi, którzy muszą rozwikłać wyjątkowo brutalne przestępstwa. Krwawy ślad? Odcisk palca? Piosenka o podejrzanym tytule? To dowody, które należy zbadać.

Zobacz, jakie techniki stosują detektywi i policjanci w trakcie prowadzenia dochodzenia. Poznaj historię śledztwa w sprawie brutalnie pobitej i zamordowanej żony rabina, która prowadzi policjantów do Ziemi Świętej. Zobacz tajemniczy świat nielegalnego biznesu i zdrad. Czy uwierzysz, że sąd niesłusznie skazał na dożywocie nastolatka za zabójstwo rodziców, ponieważ miał w swojej kolekcji piosenkę pt. „Zabij swoich rodziców”? Zdarza się także, że detektywi rezygnują z konwencjonalnych metod prowadzenia śledztwa i muszą zmierzyć się z przedziwnym światem magii i numerologii. Dowiedz się, jak przy pomocy ciągu liczb zapisanych ma pudełku zapałek udało się rozwikłać historię zasztyletowanego na progu swego domu Keitha.

"Na miejscu zbrodni" (ang: "True CSI 3")
Premiera: poniedziałek 3 maja br., o godz. 22:30 na Discovery Channel
Kolejne odcinki: poniedziałki, godz. 22:30


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0m w wersji v2.1 dla...

59 zł Więcej...