reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

MTV Classic w Nowej Cyfrze+

dodano: 2002-06-18 18:08 | aktualizacja: 2002-06-18 18:08
autor: Janusz Sulisz | źródło:

MTV Classic będzie kolejnym, już 26 polskojęzycznym kanałem telewizyjnym dostępnym na platformie cyfrowej NOWA CYFRA+. Zastąpi on w Polsce anglojęzyczny VH1 – produkcję MTV adresowaną do dorosłych widzów. MTV Classic będzie można oglądać w Nowej Cyfrze+ począwszy od 30 czerwca 2002r.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
MTV Classic to nowa muzyczna stacja telewizyjna, przeznaczona dla odbiorców w wieku 25–40 lat. Będzie ona nadawała w języku polskim przez 24 godziny na dobę. Oferta kanału to polskie i zagraniczne klipy z ostatnich 40 lat, a także tak lubiane przez widzów programy, jak Behind the Music i Storytellers, które do tej pory oglądać można było na antenie VH1.

MTV Classic dostępny będzie w ofercie Nowej Cyfry+ w pakietach Złotym i Platynowym. Do końca lipca w ramach promocji nowy kanał muzyczny będą mogli oglądać wszyscy Abonenci Nowej Cyfry+.

Dodatkowo, w związku ze startem MTV Classic przygotowany został dla nich specjalny konkurs, a w nim do wygrania 50 podwójnych zaproszeń na inauguracyjny koncert MTV Classic w sopockiej Operze Leśnej (29 czerwca), płyty kompaktowe oraz koszulki ufundowane przez stację. Szczegółowe informacje na temat konkursu dla Abonentów znaleźć można w internecie, na stronie www.cyfraplus.pl, lub w teletekście CANAL+, na str. 440.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CYFRA+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

389 zł Więcej...