reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

MTV Classic w Nowej Cyfrze+

dodano: 2002-06-18 18:08 | aktualizacja: 2002-06-18 18:08
autor: Janusz Sulisz | źródło:

MTV Classic będzie kolejnym, już 26 polskojęzycznym kanałem telewizyjnym dostępnym na platformie cyfrowej NOWA CYFRA+. Zastąpi on w Polsce anglojęzyczny VH1 – produkcję MTV adresowaną do dorosłych widzów. MTV Classic będzie można oglądać w Nowej Cyfrze+ począwszy od 30 czerwca 2002r.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
MTV Classic to nowa muzyczna stacja telewizyjna, przeznaczona dla odbiorców w wieku 25–40 lat. Będzie ona nadawała w języku polskim przez 24 godziny na dobę. Oferta kanału to polskie i zagraniczne klipy z ostatnich 40 lat, a także tak lubiane przez widzów programy, jak Behind the Music i Storytellers, które do tej pory oglądać można było na antenie VH1.

MTV Classic dostępny będzie w ofercie Nowej Cyfry+ w pakietach Złotym i Platynowym. Do końca lipca w ramach promocji nowy kanał muzyczny będą mogli oglądać wszyscy Abonenci Nowej Cyfry+.

Dodatkowo, w związku ze startem MTV Classic przygotowany został dla nich specjalny konkurs, a w nim do wygrania 50 podwójnych zaproszeń na inauguracyjny koncert MTV Classic w sopockiej Operze Leśnej (29 czerwca), płyty kompaktowe oraz koszulki ufundowane przez stację. Szczegółowe informacje na temat konkursu dla Abonentów znaleźć można w internecie, na stronie www.cyfraplus.pl, lub w teletekście CANAL+, na str. 440.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CYFRA+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

529 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Przyrząd do zarabiania kabli (CaP)

mini obcinaczka do kabli koncentrycznych

20 zł Więcej...