reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVS HD +1 nadaje w JAMBOX

dodano: 2010-05-01 12:21 | aktualizacja: 2010-05-01 12:39
autor: Janusz Sulisz | źródło: Jambox/sgtsa

TVS HD 30 kwietnia 2010 roku uruchomiono w JAMBOX zupełną nowość w Polsce - kanał TVS HD +1. To kanał TVS HD (Telewizja Silesia w wysokiej rozdzielczości) opóźniony o 1 godzinę, tak aby abonenci, którzy przegapili program w ramówce mogli go zobaczyć od początku. Abonent ma możliwość zobaczenia np. programu Silesia Informacje nadawanego na żywo o 21:30 z godzinnym opóźnieniem czyli o 22:30 stąd nazwa +1. Jest to szczególnie cenna funkcja dla posiadaczy dekoderów bez możliwości nagrywania.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał TVS HD +1 z przesunięciem czasowym znajduje się w podstawowym pakiecie wielotematycznym w JAMBOX. Dostępny jest dla wszystkich abonentów z dekoderami HD.

Niestety żadna polska platforma satelitarna nie zdecydowała się na dołączenie polskiego kanału TVS HD, nie mówiąc o TVS HD+1, a za to trwa przedziwna rywalizacja platform  w poszukiwaniu na siłę zagranicznych stacji z wątpliwą jakością SD lub HD bądź ramówką (kanał powtórkowy). Podobno wynika to z braku miejsca na transponderach na 13E dla TVS HD.

Przypomnijmy, że podobny pomysł jak TVS miał TVN, który na potrzeby telewizji n uruchomił kanał TVN HD +1.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii HD


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox TWO Ultra HD BT

Najnowszy i najszybszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Gold Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Gold Combo UHD 4K S2X - wersja uznanego...

469 zł Więcej...
reklama