reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVS HD +1 nadaje w JAMBOX

dodano: 2010-05-01 12:21 | aktualizacja: 2010-05-01 12:39
autor: Janusz Sulisz | źródło: Jambox/sgtsa

TVS HD 30 kwietnia 2010 roku uruchomiono w JAMBOX zupełną nowość w Polsce - kanał TVS HD +1. To kanał TVS HD (Telewizja Silesia w wysokiej rozdzielczości) opóźniony o 1 godzinę, tak aby abonenci, którzy przegapili program w ramówce mogli go zobaczyć od początku. Abonent ma możliwość zobaczenia np. programu Silesia Informacje nadawanego na żywo o 21:30 z godzinnym opóźnieniem czyli o 22:30 stąd nazwa +1. Jest to szczególnie cenna funkcja dla posiadaczy dekoderów bez możliwości nagrywania.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał TVS HD +1 z przesunięciem czasowym znajduje się w podstawowym pakiecie wielotematycznym w JAMBOX. Dostępny jest dla wszystkich abonentów z dekoderami HD.

Niestety żadna polska platforma satelitarna nie zdecydowała się na dołączenie polskiego kanału TVS HD, nie mówiąc o TVS HD+1, a za to trwa przedziwna rywalizacja platform  w poszukiwaniu na siłę zagranicznych stacji z wątpliwą jakością SD lub HD bądź ramówką (kanał powtórkowy). Podobno wynika to z braku miejsca na transponderach na 13E dla TVS HD.

Przypomnijmy, że podobny pomysł jak TVS miał TVN, który na potrzeby telewizji n uruchomił kanał TVN HD +1.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii HD


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Inteligentny kabel iHDMI 3m

Inteligentny kabel połączeniowy HDMI-HDMI długości 3.0m (HDMI v.1.4) - działa...

249 zł Więcej...

Nagrywarka HD Velocap U5

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

1 290 zł Więcej...

Mini PC Android HK1 Box 8K

DI-WAY AND-HK1 to urządzenie - player 8K UHD, który działa...

299 zł Więcej...
reklama