reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Szokująca prawda” w Discovery Travel & Living

dodano: 2010-05-07 11:25 | aktualizacja: 2010-05-07 11:43
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: Discovery

Discovery Travel & Living Logo Big "Miłość, seks, zdrada – kiedy w grę wchodzą emocje, wina lub niewinność oskarżonego jest trudna do udowodnienia" -
 to slogan nowego programu "Szokująca Prawda", który od środy 2 czerwca 2010 roku, będzie emitowany na Discovery Travel & Living. Czy istniej zbrodnia doskonała? Premierowy odcinek o godz. 22:30.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
"Szokująca prawda" (ang.: On the Case with Paula Zahn)

Premiera: środa, 2 czerwca, godz. 22:30 na Discovery Travel & Living
Kolejne odcinki: środy, godz. 22:30        

Każdemu morderstwu  towarzyszą emocje - ofiara drży przed wizją rychłej śmierci, przestępca, niezależnie od motywacji, próbuje zabić bez pozostawienia śladów. Jednak czy zbrodnia doskonała jest jeszcze możliwa? W dobie badań DNA, wykrywaczy kłamstw i technologii XXI wieku zbrodniarz nie może czuć się bezpiecznie aż do końca swoich dni.

Odkryj porywającą opowieść o ponurych przestępstwach i motywacjach sprawców, przedstawioną z reporterskim zacięciem Pauli Zahn, byłej prezenterki programów newsowych amerykańskiej telewizji. Paula przeprowadza wywiady z policjantami, rodzinami ofiar i adwokatami zarówno oskarżonych, jak i ofiar. Zestawia ich punkty widzenia i ujawnia oszustwa, niecne pobudki czy chęć zemsty.

Każdy odcinek koncentruje się na jednej konkretnej sprawie, a Paula zaprasza widzów do unikalnej, śledczej podróży - przeżyjemy rekonstrukcje zdarzeń i zobaczymy, w jaki sposób udało się odkryć prawdę.  

Wysłuchamy matki, której córka przeżyła makabryczny atak swojego chłopaka. Poznamy historię fatalnej pomyłki, w wyniku której zginęła całkowicie niewinna osoba oraz zobaczymy, czy naprawdę ludzkie życie może być wycenione na 100 000 dolarów.

Co wyzwala instynkt zabijania? Odkryj Szokująca prawdę.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

179 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...