reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Solaris Mobile z licencjami w 3 kolejnych krajach

dodano: 2010-05-12 11:35 | aktualizacja: 2010-05-12 22:54
autor: Anita Dąbek | źródło: rapidtvnews

Solaris Mobile Solaris Mobile z siedzibą w Dublinie, operator usług radiowych i telewizyjnych dla telefonów komórkowych i samochodów, zapewnił sobie 18-letnie licencje na prowadzenie działalności Mobile Satellite Services (MSS) we Francji, Szwecji i Niemczech. Te ostatnie europejskie licencje zwiększyły liczbę licencji przyznanych Solaris Mobile w krajach członkowskich do siedmiu, wśród których są Finlandia, Luksemburg, Włochy i Słowenia.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Licencje te pozwolą sieci hybrydowej Solaris Mobile na działanie w różnych krajach UE oraz umożliwią świadczenie usług transmisji danych i głosu, TV, radia, i innych usług szerokopasmowych dla urządzeń mobilnych - podano w oświadczeniu.

Solaris Mobile jest własnością 50/50 spółek Eutelsat i SES ASTRA. Solaris Mobile zdobył dużą część częstotliwości po tym, jak w maju 2009 roku Komisja Europejska wybrała firmę do świadczenia usług w blokach 2x15 MHz pasma S.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aplikacje mobilne


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...