reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Solaris Mobile z licencjami w 3 kolejnych krajach

dodano: 2010-05-12 11:35 | aktualizacja: 2010-05-12 22:54
autor: Anita Dąbek | źródło: rapidtvnews

Solaris Mobile Solaris Mobile z siedzibą w Dublinie, operator usług radiowych i telewizyjnych dla telefonów komórkowych i samochodów, zapewnił sobie 18-letnie licencje na prowadzenie działalności Mobile Satellite Services (MSS) we Francji, Szwecji i Niemczech. Te ostatnie europejskie licencje zwiększyły liczbę licencji przyznanych Solaris Mobile w krajach członkowskich do siedmiu, wśród których są Finlandia, Luksemburg, Włochy i Słowenia.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Licencje te pozwolą sieci hybrydowej Solaris Mobile na działanie w różnych krajach UE oraz umożliwią świadczenie usług transmisji danych i głosu, TV, radia, i innych usług szerokopasmowych dla urządzeń mobilnych - podano w oświadczeniu.

Solaris Mobile jest własnością 50/50 spółek Eutelsat i SES ASTRA. Solaris Mobile zdobył dużą część częstotliwości po tym, jak w maju 2009 roku Komisja Europejska wybrała firmę do świadczenia usług w blokach 2x15 MHz pasma S.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aplikacje mobilne


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter SCR 24UB Opticum Robust 3 Legacy

Konwerter Unicable UB24 + 3 Legacy marki Opticum Robust pozwala...

179 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

199 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...