reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Modelki Wilhelminy” w Zone Club

dodano: 2010-05-27 12:26 | aktualizacja: 2010-05-27 13:11
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: Zone Club

Zone Club Od 15 czerwca br. na antenie Zone Club, będzie miała miejsce premiera nowego programu "Modelki Wilhelminy". Jest to pierwszy na świecie program, który pozwala widzom zajrzeć za kulisy przemysłu modowego, zobaczyć, jak on naprawdę funkcjonuje oraz poznać relacje wiążące agentów z utalentowanymi modelkami i modelami – zarówno pozytywne, jak i negatywne.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Premiera: "Modelki Wilhelminy"
Od 15 czerwca br, we wtorki o godz. 21.00

W nowym programie można zobaczyć w jaki sposób działa jedna z największych i najbardziej uznanych agencji na świecie – Wilhelmina Models. Kamera rejestruje to, co dzieje się podczas pokazów, spotkań z klientami i castingów, gdy walka toczy się o najwyższą stawkę, w grę wchodzą setki tysięcy lub wręcz miliony dolarów, a rozbuchane ego często bierze górę nad zdrowym rozsądkiem.

Zone Club to nowe spojrzenie na telewizję lifestyl’ową. Zna potrzeby współczesnych kobiet i wie, co chcą oglądać. Zone Club to seksowna rozrywka dla przebojowych kobiet! Nie jest kolejnym europejskim kanałem nadawanym w Polsce, gdyż jego ramówka jest tworzona z myślą o polskiej widowni kobiecej. Wszystkie pozycje Zone Club inspirują, wciągają i informują. Każdy dzień przynosi odważne, nowe produkcje z całego świata.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

199 zł Więcej...