reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Orange w Szwajcarii z usługą TV mobilnej

dodano: 2010-06-04 12:45 | aktualizacja: 2010-06-06 10:20
autor: Anita Dąbek | źródło: rapidtvnews

Orange Szwajcarski operator sieci komórkowej Orange uruchomił pakiet telewizji mobilnej. Orange TV oferuje ponad 50 kanałów telewizyjnych, które mogą być odbierane za pomocą iPhone'a lub iPad'a od Apple, jak również na innych telefonach komórkowych i urządzeniach. Dostęp jest poprzez komórkowe sieci szerokopasmowe na bazie UMTS/HSDPA lub hotspoty Wi-Fi.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oferta sporządzona przez spółkę zależną France Télécom obejmuje publiczne i komercyjne stacje telewizyjne ze Szwajcarii, Niemiec, Francji, Włoch, Wielkiej Brytanii i innych krajów, w tym SRG, ARD, ZDF, RTL, ProSieben, ORF 1, TF1, France 2, RAI 1, BBC 1, CNN i CNBC.

Również częścią oferty są wideoklipy, zwiastuny filmów i elektroniczny przewodnik po programach. Cena miesięcznego abonamentu wynosi 9 franków (ok. 27 zł), co obejmuje wszystkie opłaty za przesyłanie danych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aplikacje mobilne


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak alu ścienny AS Sat 45cm

Aluminiowy stojak ścienny 45cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

72 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2021

10 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...