reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Dance India Dance w TV Puls

dodano: 2010-06-10 11:25 | aktualizacja: 2010-06-10 11:50
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: TV Puls

Puls TV Wielkie marzenia, ogromny talent i ludzie, dla których taniec jest największą pasją. TV Puls zaprezentuje najpopularniejszy show taneczny Indii - "Dance India Dance" już od 11 czerwca br., w każdy piątek o godzinie 20:30. Osiemnastu utalentowanych uczestników staje do walki o tytuł najlepszego tancerza Indii. Wygrana to dla nich spełnienie marzeń i drzwi do wielkiej kariery.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Bollywood dance, taniec współczesny i hip-hop to tylko część spośród stylów tańca, z którymi będą musieli zmierzyć się uczestnicy programu. Zaprezentują się oni w układach tanecznych, które przygotowali dla nich doskonale znani w Indiach choreografowie: Remo D'Souza, Geeta Kapur i Terence Lewis. Tylko jeden z tancerzy może wygrać program. Kto spośród utalentowanej osiemnastki zostanie gwiazdą Indii?

"Dance India Dance" to program pełen kolorów, niesamowitej energii i wielkich emocji. W każdy piątkowy wieczór na widzów TV Puls czeka duża dawka pozytywnej muzyki i niezwykłych pokazów tanecznych, na najwyższym światowym poziomie. Prawdziwa uczta dla uszu i oczu każdego smakosza dobrej rozrywki.

"Dance India Dance"
Program rozrywkowy, Indie 2009
Emisja: piątek, godz. 20:30
Premiera: 11 czerwca br.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...