reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Królewskie skandale w Discovery Historia

dodano: 2010-06-14 17:01 | aktualizacja: 2010-06-14 17:21
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: Discovery Historia

Discovery Historia Logo bez TVN Kanał Discovery Historia przygotował dla swoich widzów cykl programów "Królewskie skandale", próbujący poznać prawdę, kryjącą się za sensacyjnymi doniesieniami prasy brukowej na temat członków rodzin królewskich. Seria pokazuje sekrety wielu rodzin królewskich - od brytyjskiej dynastii Windsorów, norweskiego rodu Glücksburgów po bajecznie bogatych władców Arabii Saudyjskiej. Premiera w sobotę 3 lipca br. o godz. 20:20 na kanale Discovery Historia.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Królewskie skandale: Bomba zegarowa w pałacu (ang. Royal Inquest: Palace Timebomb)
3 lipca, sobota, godz. 20:20

W pierwszym odcinku przyjrzymy się bliżej sprawie zaufanego służącego księżnej Diany – Paula Burrella, który został oskarżony o kradzież pamiątek po swej pracodawczyni. Burrell, którego Diana darzyła ogromnym zaufaniem, miał ukraść ponoć 300 przedmiotów z jej domu. Zobacz czy Paul Burrell to zwykły złodziej, a może zaufany sługa rodziny królewskiej, który kryje prawdziwych sprawców kradzieży?

Królewskie skandale: Szczątki Romanowów (ang. Royal Inquest: Remains of the Romanovs)
10 lipca, sobota, godz. 20:20

Sowieci twierdzą, że zastrzelili rodzinę carską w 1918 roku. Istnieje podejrzenie, że jest to fałszywa informacja. Czy cała rodzina została bestialsko wymordowana? A może komuś udało się uciec przed masakrą? Zobacz czy medycyna sądowa pomoże w rozwikłaniu zagadki ich śmierci.

Królewskie skandale: Śledzony monarcha/Gość królowej (ang. Royal Inquest: Hunted Royal/The Queen's Visitor)
17 lipca, sobota, godz. 20:20

Ian Ball miał obsesję na punkcie księżnej Anny. Zdobył broń i planował porwanie arystokratki. Dlaczego nie powiódł mu się ten szaleńczy plan?

Chory psychicznie Micheal Fagan włamuje się do Pałacu Buckingham. Bez większego problemu, niezauważony przez ochronę dostaje się do sypialni Królowej Elżbiety III. Kiedy Królowa się budzi, przed jej oczyma pojawia się psychopata z odłamkami szkła w dłoni.

Królewskie skandale: Wypadek księżnej Monako (ang. Royal Inquest: Fall from Grace)
24 lipca, sobota, godz. 20:20

Kiedy Grace Kelly, księżna Monako oraz jej córka Stephanie ucierpiały w wypadku samochodowym, oczy całego świata zwróciły się na małe Księstwo. Według oficjalnego oświadczenia Pałacu, księżna oraz jej córka doznały kilku niegroźnych obrażeń. Dlaczego następnego dnia Grace Kelly umarła? Czy rodzina królewska ukryła prawdę?

Królewskie skandale: Masakra w rodzinie królewskiej (ang.Royal Inquest: Royal Bloodbath)
31 lipca, sobota, godz. 20:20

Masakra na królewskim bankiecie w Nepalu dotknęła osób, którym przypisuje się boskie atrybuty. Zginął król, królowa i dziewięciu innych członków rodziny królewskiej. Według oficjalnego komunikatu to książę zastrzelił rodzinę królewską, a na końcu popełnił samobójstwo. Jednakże poddani nie wierzą w tą wersję. Uważają, że to nie jest prawda a książę został uwikłany w całą sytuację bez jego wiedzy.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

Kabel HDMI - mini HDMI 3,0m

Kabel połączeniowy HDMI - mini HDMI do podłączenia tabletów, smartfonów...

29 zł Więcej...