reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Drugi sezon „Uczciwego przekrętu” w nSeriale

dodano: 2010-06-15 11:11 | aktualizacja: 2010-06-15 11:34
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: n

Neovision Już od 14 czerwca br. w dostępnej wyłącznie w telewizji nowej generacji n kolekcji nSeriale obejrzeć będzie można pierwsze odcinki drugiego sezonu serialu „Uczciwy Przekręt” („Leverage”) nakręconej z rozmachem historii niezwykłej grupy włamywaczy, hackerów i oszustów, którzy zdecydowali się własnymi środkami walczyć o sprawiedliwość. A przynajmniej o pewien jej rodzaj.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Głównym bohaterem „Uczciwego Przekrętu” jest detektyw Nathan Ford (w tej roli zdobywca Oscara - Timothy Hutton), który przez wiele lat pracował dla wielkiej agencji ubezpieczeniowej. Jego specjalnością było wykrywanie oszust ubezpieczeniowych. Jednak życie Nathana legło w gruzach, kiedy okazało się, że jego syn cierpi na ciężką, choć możliwą do wyleczenia chorobę. Wymaga to jednak zastosowania eksperymentalnej i kosztownej terapii. Pomimo wieloletniej współpracy zatrudniająca Nathana agencja odmawia pokrycia kosztów kuracji. Chłopiec umiera a Ford zaczyna planować zemstę na swoim byłym pracodawcy. Szybko pojawia się okazja. Chicagowski „businessman” – Viktor Dubenich (Saul Rubinek) organizując grupę włamywaczy, specjalistów od komputerów i mistrzów oszustwa proponuje Nathanowi przywództwo nad grupą. Nathan korzysta z okazji i już pod koniec pierwszego sezonu osiąga swój cel, doprowadzając swojego byłego szefa do ruiny.

Osiągnąwszy swój cel, Nathan rozwiązuje grupę i próbuje wrócić do normalnego życia. Podobnie zresztą jak jego wspólnicy. Jednak powrót na stare ścieżki nikomu z nich nie przynosi spodziewanej radości.

I tak przy pierwszej okazji, – którą w tym konkretnym przypadku okazuje się wypadkiem samochodowym drużyna zbiera się na nowo by na swój być może nielegalny, ale na pewno skuteczny sposób walczyć ze złem. O tym z jakim skutkiem przekonać się mogą wszyscy widzowie sezonu drugiego.

„Uczciwy przekręt” to kolejny już hit serialowy, który swoją polską premierę zawdzięcza kolekcji nSeriale. To tutaj po raz pierwszy polscy widzowie mieli możliwość obejrzenia takich hitów jak „Dexter”, „Californication”, „Mentalista”, „Siostra Jackie” czy „Crash”. To tutaj oglądać można najnowsze sezony takich kultowych pozycji jak „Lost”, „Desperate Housewives”, „Prison Break”, „Herosi” czy niepowtarzalny „Dr House".

Kolekcja nSeriale dostępna jest na zasadzie niewysokiego comiesięcznego abonamentu dla wszystkich posiadaczy oferowanego przez platformę n dekodera HD z cyfrową nagrywarką i twardym dyskiem.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

Stojak bezinwazyjny do okna rozporowy

Bezinwazyjny, wnękowy stojak dla anteny satelitarnej lub DVB-T z drążkiem...

149 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...