reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

National Geographic Channel promuje „Zaklinacza psów”

dodano: 2010-06-16 15:26 | aktualizacja: 2010-06-16 16:34
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: National Geographic Channel

National Geographic Channel National Geographic Channel rozpoczął niestandardową kampanię promocyjną, której celem jest wspieranie jednego z najpopularniejszych programów – „Zaklinacza psów”. Kampania będzie trwała 4 tygodnie, a działania promocyjne koncentrować się będą w okresie emisji premierowych odcinków serii -  od czwartku do niedzieli.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Zaklinacz psów” jest programem cieszącym się ogromną popularnością na całym świecie. Cesar Millan, słynny behawiorysta psów, pokazuje w nim jak stać się przywódcą swego pupila. Dzięki jego pomocy agresywne, nieposłuszne czy lękliwe psy zmieniają się  nie do poznania, a on sam zyskał, dzięki swym umiejętnościom, renomę najlepszego lekarza psich dusz.

Reklamy promujące program „Zaklinacz psów” będzie można znaleźć w Internecie w wybranych serwisach z programem telewizyjnym, w wyszukiwarce Google, w serwisach dla miłośników psów, a także na Youtube. Dodatkowo w tygodnikach telewizyjnych „To&Owo” i „Tele Tydzień” pojawią się niestandardowe reklamy prasowe.

Program „Zaklinacz psów” można oglądać wyłącznie na kanale National Geographic Channel, emisja premierowych odcinków w każdy piątek o godzinie 21:00 i 22:00.

Kreację przygotował dział marketingu FOX International Channels Poland, za planowani i zakup mediów odpowiedzialny jest dom mediowy MediaCom.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...

Multiswitch Opticum Red dCSS 52-32 Quattro

Multiswitch Opticum Red dCSS  - przestawka UniCable, SCR, do rozbudowy...

329 zł Więcej...