reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Niespodziewana przeszkoda dla Chello

dodano: 2002-05-09 11:17 | aktualizacja: 2002-05-09 11:17
autor: Janusz Sulisz | źródło:

Chello jako wymóg stawia posiadanie legalnego oprogramowania w komputerze. Jak wiadomo niewielu prywatnych użytkowników komputerów PC w Polsce ma takowe zainstalowane. Czyżby walka z piractwem oprogramowania?Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przy podpisywaniu umowy należy podobno (przedstawiciele Wizji TV nie chcieli tego potwierdzić) wpisać numer legalnego softwaru w komputerze np. Windows, Office, Word.

Niewielu użytkowników domowych komputerów ma tam legalne oprogramowanie, bo najczęściej nie stać ich na drogi software. Skutkiem tego Chello może napotykać przeszkody, których zapewne nie spodziewano się przy planowaniu startu tej usługi w Polsce. Oczywiście można wpisać fałszywy numer, ale nie jest to najlepsza metoda.

W Krakowie usługa Chello satelitarne ma wystartować lada dzień, ciągle się opóźnia mimo, że kampania reklamowa w pełnym toku. Aż 8 punktów sprzedaży zestawów Wizji TV w Krakowie otrzyma demonstracyjną kartę Chello. Prawdopodobnie do testów otrzymamy ją także my. Będziemy mogli porównać ją ze wszystkimi możliwościami wejścia do Internetu: karta Europe on line(SAT), SDI, zwykły modem, stałe łącze 33,6.

Postaramy się przekazać wszelkie uwagi na temat Chello.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CYFRA+


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł DeltaCam Pro Twin REV 2.0 Deltacrypt CI

Uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM Twin REV 2.0 Deltacrypt CI z...

520 zł Więcej...

Odbiornik GiGaBlue UHD Quad 4K

Odbiornik UHD 4K z HEVC/H.265 z 2x CI+ i 2x...

1 249 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

469 zł Więcej...
reklama