reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Przebojowa muzyka w TVP Polonia

dodano: 2010-06-19 15:28 | aktualizacja: 2010-06-19 15:30
autor: Anita Dąbek | źródło: TVP

TVP Polonia TV Polonia TVP Polonia 14 czerwca br. rozpoczęła emisję „Złotych Przebojów” oraz „Twoich Złotych Przebojów” – programów muzycznych realizowanych wspólnie z Radiem Złote Przeboje. „Złote Przeboje” to magazyn muzyczny i specjalna lista przebojów. Widzowie TVP Polonia na stronie programu zloteprzeboje.tvp.pl mogą wybierać swoje propozycje oraz ulubione polskie piosenki. Utwory, które otrzymają najwięcej głosów, zostaną zaprezentowane podczas notowania „Złotych Przebojów” w każdą sobotę o godz. 14.05.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ponadto program będzie obecny na antenie TVP Polonia od poniedziałku do piątku o godz. 15.40 a poprowadzą go Joanna Kruk, którą można usłyszeć w Radiu Złote Przeboje od 10.00 do 14.00, oraz Rafał Chirowski, prezenter znany z audycji „Złote Przeboje na Dzień Dobry" i „Niezła Niedziela".

Druga propozycja TVP Polonia to „Twoje Złote Przeboje" – program, który w soboty i niedziele o godz. 12.45 pozwoli widzom z całego świata skontaktować się z rodzinami i przyjaciółmi z Polski. Audycję pełna polskiej muzyki poprowadzi Joanna Kruk.

Nowe propozycje w ramówce TVP Polonia będzie wspierać autopromocyjna kampania reklamowa, a także promocja na antenie Radia Złote Przeboje. Producentem obu programów dla TVP Polonia jest Grupa Radiowa Agory.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Single Televes LNB

Ostatni model pojedynczego konwertera Universal hiszpańskiej firmy Televes. Charakterystyczna pomarańczowa...

39 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...