reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Euronews popularny wśród elit w Afryce

dodano: 2010-06-29 19:14 | aktualizacja: 2010-06-30 09:12
autor: Anita Dąbek | źródło: euronews

EuroNews Logo 2008 W badaniach EMS Africa 2010, opublikowanych 24 czerwca br, zmierzono konsumpcję medialną 2,7 mln 15% najwięcej zarabiających na pięciu najważniejszych rynkach Afryki: Kamerun, Kenia, Maroko, Nigeria i Republika Południowej Afryki, gdzie kanał euronews nadaje po angielsku, francusku i arabsku. Widzowie euronews i użytkownicy euronews.net są bardzo lojalni wobec kanału; 671.000 z nich ogląda kanał lub odwiedza stronę internetową każdego tygodnia, co jest jedną czwartą (24,6%) 15% najwięcej zarabiających.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Widzowie euronews w Afryce mają zazwyczaj około 40 lat, są dobrze wykształceni i często podróżują.

Społeczność widzów i użytkowników strony internetowej euronews wyraźnie odróżnia się od CNN i BBC World News, przez swoją otwartość wobec społeczeństwa i technologii: 56% ogląda zagraniczne kanały TV, w porównaniu z 37% dla CNN i 38% dla BBC World News; 35% wprowadza wczesne technologie w porównaniu z 30% i 31% dla CNN i BBC World News odpowiednio.

Z łącznie 8,7 mln widzów każdego tygodnia, euronews jest drugim najbardziej efektywnym kanałem informacyjnym docierającym do elity w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce, w pobliżu CNN International, przed BBC World News i znacznie wyprzedzając pozostałe międzynarodowe kanały informacyjne.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka UHD Velocap Tbox Deluxe

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

820 zł Więcej...

Odbiornik VU+ ZERO Black

VU+ ZERO - najnowszy model firmy VU+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Mini PC Android Zidoo X20

Mini PC odtwarzacz sieciowy z Android 6.0 (bez sklepu play)...

2 150 zł Więcej...
reklama