reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

ASTRA2Connect także na Węgrzech

dodano: 2010-07-22 10:50 | aktualizacja: 2010-07-22 12:19
autor: Anita Dąbek | źródło: ASTRA

ASTRA2Connect Luksemburski operator satelitarny SES ASTRA podpisał umowę z węgierskim dostawcą usług technologii informacyjnej (IT) RG Networks w celu zaoferowania satelitarnej usługi szerokopasmowej ASTRA2Connect dla przedsiębiorstw i klientów indywidualnych na Węgrzech. RG Networks jest spółką zależną węgierskiego specjalisty IT RG Hungary i zapewnia bezprzewodowe technologie transmisji danych.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Poprzez dołączenie ASTRA2Connect do swojego portfolio usług, firma poprawi dostępność swoich usług w całym kraju. RG Networks zaoferuje ASTRA2Connect pod nazwą vannet. Od 22 lipca 2010 roku usługi będą sprzedawane bezpośrednio do klientów biznesowych i za pośrednictwem lokalnych dystrybutorów na rynek mieszkaniowy.

ASTRA2Connect ma obecnie ponad 60.000 użytkowników, co stanowi największą satelitarna sieć szerokopasmową w Europie. Oferując stały interaktywny szerokopasmowy dostęp do Internetu w stosunkowo niskich cenach, ASTRA2Connect jest dostępny w dowolnym miejscu w zasięgu satelity. ASTRA2Connect jest wprowadzany do obrotu przez hurtowników i dostawców usług internetowych na mieszkaniowe, przemysłowe i morskie rynki w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Internet


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

389 zł Więcej...