reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
 • Zaloguj

Aplikacja CNN dostępna za darmo w App Store

dodano: 2010-07-23 11:02 | aktualizacja: 2010-07-23 11:30
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: CNN

CNN Po sukcesie amerykańskiej aplikacji CNN na iPhone’a oraz iPoda Touch, która została uruchomiona w zeszłym roku w Stanach Zjednoczonych, CNN ogłosiła dostępność międzynarodowej wersji aplikacji w sklepie App Store. Aplikacja jest dostępna dla użytkowników spoza Stanów Zjednoczonych za darmo. Pozwala ona śledzić najświeższe informacje według tematów, przesyłać iReporty i oglądać materiały wideo.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Międzynarodowa wersja aplikacji CNN została zaprojektowana z myślą o użytkownikach iPhone’a i iPoda Touch, którzy wymagają wizualnie atrakcyjnego i wygodnego dostępu do  najważniejszych informacji ze świata.
Nowa aplikacja CNN oferuje naszym międzynarodowym odbiorcom niezwykłe doświadczenie  - unikalną usługę połączoną z przyjaznym dla użytkownika designem - powiedział Louis Gump, wiceprezes CNN Mobile. W prostych słowach – to światowej klasy informacje CNN w światowej klasy aplikacji. CNN zawsze wychodzi naprzeciw potrzebom użytkowników posługujących się platformami mobilnymi, a ta aplikacja to ważny krok w naszej pracy.

CNN App maksymalizuje rewolucyjne możliwości iPhone OS 4.0, wprowadzając takie rozwiązania jak: powiadomienia, regionalizacja czy też narzędzia personalizacji oraz wiele więcej. Aplikacja CNN pozwala użytkownikom śledzić najważniejsze wydarzenia ze świata dzięki dostępowi do tekstów, materiałów wideo i zdjęć. Daje także możliwość dołączenia do społeczności informacyjnej CNN, dzięki funkcji capture and upload (uchwyć i prześlij), która umożliwia tworzenie iReportów – treści generowanych przez użytkowników.

Nasi użytkownicy, wśród których znajdują się osoby często podróżujące w interesach, rozumieją, że dzisiejszy świat jest jedną wielką siecią połączeń - powiedział Nick Wrenn, wiceprezes ds. usług cyfrowych w CNN International. Aplikacja CNN została stworzona po to, aby sprostać ich mobilnym potrzebom, poprzez dostarczenie istotnych wiadomości, analiz i materiałów wideo wprost do ich rąk w formie, która jest zarówno spersonalizowana jak i prosta w obsłudze.

Funkcje CNN App:
 • Personalizacja: „My CNN”
 • Możliwość „śledzenia” wydarzenia lub tematu. W chwili, kiedy CNN publikuje nowe informacje i wiadomości na temat rozwoju danego wydarzenia lub powiązanych z nim tematów, które użytkownik zdefiniował wcześniej, aplikacja automatycznie powiadomi go o tym i prześle mu aktualizacje na urządzenie.
 • Możliwość „zachowania” informacji, które zainteresowały użytkownika i dostępu do nich z każdego miejsca i o każdej porze, nawet jeśli urządzenie jest offline.
 • Wiadomości profilowane regionalnie – oparte na wybranych przez użytkownika regionach: Afryka, Azja, Europa, Ameryka Łacińska lub Bliski Wschód
iReport:  
 • Międzynarodowa aplikacja CNN zapewnia bezpośredni dostęp do platformy społeczności informacyjnej CNN – iReport.
 • Aplikacja pozwala na przeglądanie treści wygenerowanych przez innych użytkowników, rejestrację, logowanie na swoje konto lub przeglądanie zawartości jako gość, jak również umożliwia natychmiastowe przesyłanie zrobionych przez użytkownika zdjęcia i filmów wideo na stronę (z modelu iPhone 3GS lub wyższego).
 • Użytkownicy mogą także przeglądać najnowsze „zadania”, w których CNN prosi swoich odbiorców o wyrażanie opinii na temat różnych wydarzeń.
Najnowsze informacje:
 • Prosta nawigacja - użytkownicy mogą z łatwością przeglądać najnowsze informacje posługując się takimi kategoriami, jak: Top Stories, U.S., Africa, Asia, Europe, Latin America, Middle East, Business, Sport, Entertainment, Tech i Travel.
 • Prosty odbiór – każda informacja zaczyna się od listy najważniejszych faktów, następnie użytkownik może przeczytać cały artykuł. Ten system ma służyć użytkownikom, którym zależy na szybkim przeglądaniu wiadomości – umożliwia skanowanie najświeższych informacji.
 • Udostępnianie – CNN App pozwala użytkownikom dzielić się najnowszymi wiadomościami ze znajomymi przez email, Twitter i Facebook.
 • Łatwość przeglądania – biały tekst na czarnym tle pozwala na wygodne czytanie w każdej sytuacji.
 • Filmy na życzenie (VOD) – aplikacja zapewnia dostęp do szerokiej gamy klipów na żądanie z wielu kategorii, w tym: World, Most Popular, Sport, Business, U.S., Entertainment, Tech oraz CNN en Espanol.
CNN App jest dostępna za darmo w App Store dla iPhone’a oraz iPoda Touch lub pod adresem: http://itunes.com/apps. Więcej informacji na temat funkcji CNN App znajduje się na stronie www.cnn.com/mobile.  

W międzynarodowej aplikacji CNN będą widoczne bannery reklamowe firmy Suzlon, lidera wśród elektrowni wiatrowych, który jest sponsorem uruchomienia aplikacji.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aplikacje mobilne


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...