reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Tytuły Disneya w VOD Cyfrowego Polsatu

dodano: 2010-07-23 14:49 | aktualizacja: 2010-07-23 14:52
autor: Anita Dąbek | źródło: CP

Cyfrowy Polsat Logo Telewizja Telefon Internet Cyfrowy Polsat podpisał umowę z The Walt Disney Company EMEA dotyczącą kontentu do usługi VOD - Domowa Wypożyczalnia Filmowa platformy. The Walt Disney Company EMEA  jest kolejnym dystrybutorem, z którym platforma nawiązała współpracę w tym zakresie. Wśród propozycji, które już są dostępne w ofercie VOD Cyfrowego Polsatu są, m.in. „Księżniczka i żaba”, „Stare wygi”, „Wszyscy mają się dobrze”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wkrótce widzowie będą mogli obejrzeć takie hity, takie jak „Alicja w krainie czarów”, „Gdzie jest Nemo?”, „Król Artur”.

VOD - Domowa Wypożyczalnia Filmowa Cyfrowego Polsatu działa w oparciu o 15 kanałów satelitarnych, na których dostępnych jest rotacyjnie blisko 30 filmów w ciągu miesiąca i 350 filmów w ciągu roku. Kanały VOD - Domowej Wypożyczalni Filmowej znajdują się na pozycjach 51. – 65. na liście Cyfrowego Polsatu. Wszystkie propozycje filmowe można kupować pojedynczo, uzyskując do nich dostęp na co najmniej 24 godziny. Istnieje także możliwość korzystania ze wszystkich tytułów z Katalogu VOD w ramach jednej, miesięcznej opłaty.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Cyfrowy Polsat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter SCR 4UB Opticum Robust 3 Legacy

Konwerter Unicable UB4 + 3 Legacy marki Opticum Robust pozwala...

129 zł Więcej...

Fransat: CAM + karta

Oryginalny moduł (CAM) CI wraz z kartą Fransat. Zapewnia dostęp...

499 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...