reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP Kielce szykuje zmiany na jesień

dodano: 2010-07-28 10:06 | aktualizacja: 2010-07-28 12:03
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: Press

tvp kielce.png TVP Kielce jesienią br. wprowadza zmianę do swojej ramówki. W miejsce programu informacyjnego "Informacje", pojawi się ”Panorama Świętokrzyska”. - ”Informacje” to nie jest żaden wyjątkowy tytuł. Natomiast nowa nazwa daje nam większą identyfikację z regionem - zmianę wyjaśnia Dominik Rakoczy, dyrektor TVP Kielce. Ponadto kielecki oddział Telewizji Polskiej liczy również na kilka dodatkowych etatów dla swoich pracowników.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
We wrześniu zmieni się nie tylko nazwa programu, ale również pojawi się nowa scenografia, która będzie przygotowana przez wykładowców i studentów Instytutu Sztuk Pięknych przy Uniwersytecie Humanistyczno-Przyrodniczym Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Dodatkowo TVP Kielce liczy także na zwiększenie zatrudnienia. Dyrektor stacji złożył już wniosek o dodanie czterech lub pięciu etatów. Aktualnie odział liczy 12 etatów. Etaty przypadłby osobom pracującym przy programach studyjnych, m.in. realizatorom wizji i dźwięku oraz operatorowi, którzy teraz pracują na zlecenie.

Decyzja w tej sprawie należy do zarządu TVP, który przyjął w czerwcu br. początkowy plan zatrudnienia i przewidział dla oddziału w Kielcach 20 etatów na koniec tego roku.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K SCP990UHD 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI w wersji 2.0 do transmisji...

120 zł Więcej...

Inteligentny kabel iHDMI 3m

Kierunkowy kabel HDMI-HDMI dł. 3m - dobrze działa z dekoderami...

229 zł Więcej...
reklama