reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP Kielce szykuje zmiany na jesień

dodano: 2010-07-28 10:06 | aktualizacja: 2010-07-28 12:03
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: Press

tvp kielce.png TVP Kielce jesienią br. wprowadza zmianę do swojej ramówki. W miejsce programu informacyjnego "Informacje", pojawi się ”Panorama Świętokrzyska”. - ”Informacje” to nie jest żaden wyjątkowy tytuł. Natomiast nowa nazwa daje nam większą identyfikację z regionem - zmianę wyjaśnia Dominik Rakoczy, dyrektor TVP Kielce. Ponadto kielecki oddział Telewizji Polskiej liczy również na kilka dodatkowych etatów dla swoich pracowników.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
We wrześniu zmieni się nie tylko nazwa programu, ale również pojawi się nowa scenografia, która będzie przygotowana przez wykładowców i studentów Instytutu Sztuk Pięknych przy Uniwersytecie Humanistyczno-Przyrodniczym Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Dodatkowo TVP Kielce liczy także na zwiększenie zatrudnienia. Dyrektor stacji złożył już wniosek o dodanie czterech lub pięciu etatów. Aktualnie odział liczy 12 etatów. Etaty przypadłby osobom pracującym przy programach studyjnych, m.in. realizatorom wizji i dźwięku oraz operatorowi, którzy teraz pracują na zlecenie.

Decyzja w tej sprawie należy do zarządu TVP, który przyjął w czerwcu br. początkowy plan zatrudnienia i przewidział dla oddziału w Kielcach 20 etatów na koniec tego roku.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Opticum AX1000+ LTE

Wysokiej jakości telewizyjna antena UHF marki Opticum. Zaprojektowana specjalnie do...

69 zł Więcej...

Antena Televes Ellipse UHF

Antena Televes Ellipse kierunkowa do stabilnego odbioru UHF (DVB-T) z...

379 zł Więcej...

DJI Osmo Action - przedsprzedaż

1 699 zł Więcej...
reklama