reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Notebooki Samsunga z serii R w Polsce

dodano: 2010-07-30 10:24 | aktualizacja: 2010-07-30 14:01
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: Samsung

samsung r mini.jpg Na polskim rynku pojawiły się notebooki Samsunga z serii R - modele R530, R540, R580 oraz R590. Szczycą się one najwyższej jakości stylistyką, stanowiącą uzupełnienie wysokiej jakości parametrów urządzenia, do których należy m.in. wyświetlacz LED HD 16:9, zapewniający ostrość obrazu i żywe kolory.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowe wykończenie z serii Touch of Color, stylistyka crystal-S oraz wytrzymała obudowa o większej odporności na zadrapania i odciski palców sprawiają, że Samsung z serii R jest stylowym dodatkiem. Panel dotykowy, podświetlany diodami LED rozjaśnia komputer i reaguje na każdy dotyk użytkownika. Modele są Odporne na wstrząsy i uderzenia oraz posiadają wytrzymałą obudowę. Wysoka jakość wykonania dotyczy nie tylko obudowy, lecz również „serca“ urządzenia.Samsungi z serii R wyposażono w procesory Intel Core i5, które gwarantują wyższy poziom wydajności, dając możliwość korzystania z udoskonalonego, mobilnego przetwarzania cyfrowego. A technologia Intel Turbo Boost w inteligentny i automatyczny sposób przydziela moc obliczeniową.

Proporcje ekranu 16:9 dzięki dokładnemu odwzorowaniu obrazów, stwarzają optymalne warunki do gier i oglądania filmów. Z kolei jakość obrazów podkreślają wyraźne szczegóły i głębia kolorów, prezentowane na wyświetlaczu HD LED o przekątnej 15,6”ekranu.Modele posiadają superwygodny tryb cichy, który można łatwo włączyć, naciskając kombinację klawiszy Fn+ F8. W urządzeniu dostępne są poza tym trzy tryby pracy: cichy, normalny i szybki.

W zależności od modelu Samsungi R posiadają najnowszą kartę grafiki NVIDIA GeForce GT 330M lub ATI Mobility Radeon HD545v, zaawansowany procesor grafiki 3D i dedykowaną pamięć 1 GB GDDR3.Funkcja AllShare umożliwia przesyłanie i odtwarzanie filmów wideo, muzyki i zdjęć na notebooku, bez konieczności czasochłonnej instalacji sterowników. A funkcja Recovery Solution zapewnia pełen komfort pracy z urządzeniem.

Niektóre modele charakteryzują się dużą, 17-klawiszową klawiaturą numeryczną, która sprawia, że naciśnięcie właściwego klawisza jest łatwiejsze niż kiedykolwiek - zwłaszcza, jeśli palce użytkownika przyzwyczajone są do klawiatury komputera stacjonarnego.System zabezpieczający FailSafe po zagubieniu lub kradzieży notebooka, umożliwi namierzenie lokalizacji utraconego komputera, a także jego zablokowanie i zaszyfrowanie, pobranie i usunięcie istotnych danych, a także zarządzanie nimi.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sprzęt


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

479 zł Więcej...