reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Supersmukły netbook Samsung N230

dodano: 2010-07-30 10:26 | aktualizacja: 2010-07-30 15:59
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: Samsung

samsung netbook n mini.jpg Mobilna praca stała się jeszcze modniejsza dzięki super-smukłemu netbookowi Samsung N230 z dopracowaną stylistycznie linią obudowy. Zaawansowany tryb uśpienia gwarantuje, że nigdy nie musisz martwić się o to, że utracisz dane w momencie, gdy wyczerpana bateria nagle wyłączy urządzenie. Funkcja szybkiego uruchamiania włączy N230 w ciągu kilku sekund, tak więc już po chwili znajdziesz się na tym samym etapie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Z Samsungiem N230 bezczynne czekanie na włączenie komputera to już przeszłość. Zaawansowany tryb uśpienia umożliwia zapisywanie kopii danych zarówno na dysk twardy, jak i w pamięci.Model N230 posiada 6 - ogniwową baterię pracującą do 13,8 godzin lub 3 - ogniwową pracującą do 7 godzin zapewniając mobilność przez cały dzień. Energooszczędny wyświetlacz LED i zoptymalizowana technologia przetwarzania to kolejne parametry decydujące o wysokiej wydajności urządzenia.

Samsung N230 jest elegancki, ultra-wąski, a do tego bardzo lekki. Grubość obudowy jest mniejsza niż 24 mm, co sprawia, że z łatwością zmieścisz urządzenie w każdej torbie lub walizce. Dodatkowych akcentów stylistycznych nadają wewnętrzne wykończenia z metalu i błyszcząca obudowa. Odporny na wstrząsy i uderzenia netbook N230 posiada wytrzymałą obudowę zaprojektowaną z myślą o bezpieczeństwie podzespołów komputera.Samsung N230 może poszczycić się ekranem o przekątnej 10,1" z powłoką antyrefleksyjną, która zmniejsza efekt odbicia światła. Dzięki temu gwarantuje czyste obrazy i prezentacje w intensywnych kolorach, które pozostają wyraźne nawet przy ostrym świetle. Zastosowany w nim wyświetlacz LED zużywa mniej energii. 

Dodatkowo urządzenie wyposażono w Bluetooth 3.0 High Speed, port komunikacji bezprzewodowej 802.11 bgn i bezprzewodowy modem 3G (HSPA oraz WiMAX), umożliwiające dostęp do szybkiego Internetu oraz danych w dowolnym czasie i miejscu.

Funkcja AllShare umożliwia przesyłanie i odtwarzanie filmów wideo, muzyki i zdjęć na netbooku, bez konieczności czasochłonnej instalacji sterowników. Za pomocą urządzeń połączonych protokołem DLN można z łatwością wyświetlać zdjęcia z aparatu cyfrowego lub filmy wideo z komputera na ekranie telewizora.

Samsung N230 jest dostępny na polskim rynku za ok. 1 350 zł.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sprzęt


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

349 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...