reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanały telewizji n w sieci TOYA

dodano: 2010-08-02 11:12 | aktualizacja: 2010-08-02 11:44
autor: Anita Dąbek | źródło: TOYA/media2.pl

Toya Od początku sierpnia 2010 roku abonenci telewizji kablowej TOYA mają dostęp do pełnej oferty kanałów dostępnych na wyłączność w telewizji n: nFilm HD i nFilm HD 2, MGM HD, nSport i nSport HD, Wojna i Pokój. TOYA jest pierwszym dużym operatorem kablowym w Polsce, który wprowadza do swojej oferty pełną paczkę kanałów telewizji n, produkowanych przez ITI Neovision. 1 sierpnia 2010 roku do oferty sieci TOYA dołączy także kanał Cinemax HD.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
nFilm HD i nFilm HD 2 to kanały redagowane przez jednego z najwybitniejszych polskich znawców kina - Tomasza Raczka. Wielkie gwiazdy i największe hity Hollywood. MGM HD to kanał filmowy dla smakoszy kina: superprodukcje, klasyka i perełki sztuki filmowej. Dostępne w: Pakiecie TOYAcyfrowa Plus.

nSport i nSport HD - pierwszy w Polsce kanał sportowo-informacyjny. Transmisje wszystkich meczów Ligi Mistrzów w sezonie 2010/11 i przez następne 3 lata (w High Definition), doskonała publicystyka i reportaż sportowy. Dostępne w: nSport - Pakiet Sport, nSport i nSport HD - Pakiet Sport Plus.

Wojna i Pokój - pierwszy i jedyny w Polsce kanał filmowy prezentujący dorobek kinematografii rosyjskiej i radzieckiej. Wybitni twórcy kina radzieckiego i rosyjskiego - 18 godzin najwyższej klasy filmów każdego dnia. Dostępny w: Pakiecie TOYAcyfrowa.

Cinemax HD to filmowy kanał premium, który prezentuje współczesne i nagradzane produkcje z całego świata oraz klasykę kina. W piątek klasyka kina o 20.00 plus mocny akcent o północy - Ostry piątek, a w nim thrillery, horrory i wszystko to, co przeraża. W sobotę o 20.00 - premiery filmowe. W niedzielę o godz. 20.00 dla wielbicieli kina ciekawego i nieznanego - filmy ze wszystkich kontynentów w paśmie: Ekrany świata. Dostępny w: Pakietach HBO Maxpak i Cinemax.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 PRO HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...