reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Fashionbox HD w Rumunii

dodano: 2010-08-03 10:56 | aktualizacja: 2010-08-03 11:00
autor: Anita Dąbek | źródło: Filmbox

SPI International W ubiegłym tygodniu firma SPI International podpisała umowę o współpracy z największym operatorem telekomunikacyjnym w Rumunii – Romtelecom. Wkrótce kanały z rodziny Filmbox dostępne będą na rynku rumuńskim. Jako pierwsze nadawane będą kanały filmowe: Filmbox oraz Filmbox HD oraz kanał tematyczny Fashionbox HD, które dostępne będą na platformach cyfrowych i w IPTV.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
To już drugi europejski kontrakt podpisany w lipcu.  W tym samym miesiącu SPI International nawiązało współpracę z jednym z czołowych hiszpańskich dystrybutorów filmowych - Vertice 360. W chwili obecnej kanały z rodziny Filmbox dostępne są w Polsce, Czechach, na Węgrzech i Słowacji.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z dynamicznego, pełnego sukcesów rozwoju SPI International i ekspansji kanałów z rodziny FilmBox. Jesteśmy obecni w kilku krajach Europy. W lipcu pozyskaliśmy dwóch silnych partnerów: hiszpańskie Vertice 360 i rumuński Romtelecom. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy utrzymywać tak świetną dynamikę rozwoju – powiedział Piotr Reisch, Prezes Zarządu SPI International Polska, właściciel kanałów z rodziny Filmbox.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...

Moduł UniCam Pro Evo 4.0

Uniwersalny moduł dostępu UniCam Evo Deltacrypt CI/CI+ v. 4.0. W...

490 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

199 zł Więcej...
reklama