reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Beta Firefoksa 4 już do pobrania

dodano: 2010-08-25 12:27 | aktualizacja: 2010-08-25 16:03
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: Mozilla

beta firefox.jpg Do pobrania dostępna jest już najnowsza beta Firefoksa 4 wzbogacona o nowe funkcje, które dają użytkownikom większa kontrolę nad sposobem korzystania z sieci. Nowa wersja beta przeglądarki umożliwia synchronizację danych użytkownika w wielu urządzeniach jednocześnie, a także pomaga w zarządzaniu kartami.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Funkcja Firefox Sync w nowej wersji przeglądarki potrafi udostępniać Ulubione, Historię, Inteligentny Pasek Adresu, hasła, miniotywy Personas, zapamiętane odpowiedzi formularzy, a nawet otwarte zakładki użytkownika, synchronizując je na wielu komputerach jednocześnie lub na urządzeniach mobilnych. Dzięki Firefox Sync użytkownik może mieć dostęp do swojej spersonalizowanej sieci w każdej chwili i w każdym miejscu, również na iPhonie, jeśli skorzysta z darmowej aplikacji Firefox Home. Firefox Sync szyfruje wszystkie dane przed wysłaniem ich do serwera a także nie śledzi miejsc odwiedzanych przez użytkownika. Użytkownicy pobierający najnowszą wersję beta lub dokonujący aktualizacji do niej zostaną automatycznie poproszeni o założenie konta w Firefox Sync.

Najnowsza wersja beta Firefoksa 4 zawiera też funkcję Panorama (znaną do tej pory, jako Tab Candy), która pozwala na nowy sposób zarządzania kartami i ułatwia jednoczesną pracę w sieci na wielu kartach. Użytkownik, który do tej pory żonglował wieloma kartami dotyczącymi pracy, zakupów w sieci, muzyki, serwisów społecznosciowych czy planów wakacyjnych może teraz w łatwy sposób zarządzać nimi. Jedno naciśnięcie klawisza pozwala na szybki przegląd otwartych stron i przełączani miedzy nimi lub miedzy całymi grupami otwartych kart.

Tak, jak poprzednie wersje, tak i ta beta zawiera w sobie dodatek Feedback z Mozilla Labs Test Pilot, który pozwala użytkownikom brać w anonimowy sposób udział w testowaniu przeglądarki. Użytkownik może również wyłączyć tę funkcję, korzystając z opcji przycisku Feedback. Wszystkie zabrane informacje wykorzystywane są do udoskonalenia kolejnych wersji beta Firefoksa 4.

Najnowszą betę Firefoksa 4 można pobrać pod adresem www.mozilla.com/en-US/firefox/beta


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Internet


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

849 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...