reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wielki kuchenny pojedynek w BBC Lifestyle

dodano: 2010-08-27 11:59 | aktualizacja: 2010-08-27 12:51
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: BBC Lifestyle

BBC Lifestyle Logo BBC Lifestyle przedstawia kulinarny sezon "Bitwa smaków", w ramach którego zarówno zawodowi mistrzowie kuchni, jak i kucharze-amatorzy będą walczyć o smakowite zwycięstwo usłane nie raz drogą pełną goryczy, ale też znakomitej zabawy. Przystawką będzie program "Zapraszam do stołu", daniem głównym "Ku... jak kucharz", a na deser kanał przygotował nową serię "Restauracji".Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na przystawkę BBC Lifestyle serwuje program "Zapraszam do stołu". Grupa nieznajomych walczy w nim o tytuł najlepszego gospodarza przyjęć oraz o nagrodę pieniężną. Steki są przypalone, suflety opadają, a warzywa z grilla palą się niczym węgielki gdy uczestnicy programu usiłują wykazać się przed innymi. "Zapraszam do stołu"codziennie, od poniedziałku 27 września br. o 19.00.

Na główne danie poda prawdziwy, gorący przysmak! Na antenę powraca niezwykle popularny "Ku... jak kucharz" – magazyn kulinarny Gordona Ramsaya. W nowej serii zobaczymy między innymi jak Gordon szuka najlepszej niezależnej restauracji w Wielkiej Brytanii. Do udziału w konkursie zakwalifikowanych zostało kilka tysięcy lokali – ale, po niezwykle zażartym boju, do finału dostaną się tylko dwie. Która z nich zdobędzie upragniony tytuł? Oglądaj "Ku... jak kucharz" od poniedziałku 27 września br. o 23.00.

Na deser równie wyborna propozycja: nowa seria "Restauracji" - emisja od w środy, 29 września br. o 23.00. Dziewięć par, którym bacznie przygląda się słynny kucharz i restaurator Raymond Blanc dostaje szansę życia: mogą otworzyć własną restaurację. Co tydzień każda z restauracji dostaje specjalne zadanie, a potem odwiedzana jest przez sędziów wysłanych przez Raymonda. Jeśli któremuś z lokali nie uda się wywiązać z zadania, restauracja zostaje zamknięta. Która z par ma dość talentu, kreatywności i determinacji, by zadowolić zarówno wymagających inspektorów jak i samego Raymonda?


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...