reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Outdoor Channel trafi do Europy

dodano: 2010-08-27 12:05 | aktualizacja: 2010-08-27 13:45
autor: Anita Dąbek | źródło: Chellozone

Outdoor Channel Outdoor Channel i Chello Zone, spółka zależna Chellomedia Liberty Global Inc., poinformowali o podpisaniu umowy na wyłączność, rozszerzającej zasięg Channel Outdoor na Europę, Bliski Wschód i Afrykę. Outdoor Channel, który według Nielsen Media Research, dociera do 35,6 mln amerykańskich gospodarstw domowych za pośrednictwem sieci kablowych, rozszerza tym samym swoją globalną emisję.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zgodnie z warunkami umowy, Chello Zone będzie miał dostęp - na zasadzie wyłączności - do bogatej biblioteki treści HD Outdoor Channel. W ramach joint venture z międzynarodową agencją Channel Outdoor, Chello Zone, uruchomi zlokalizowaną wersję dla regionu EMEA, także pod nazwą Outdoor Channel.

Kanał, obecnie nadawany na Bliskim Wschodzie w Orbit Showtime Networks, stanie się w pełni zaplanowaną usługą satelitarną HD, w wyniku transakcji z Chello Zone. Obecnie prowadzone są rozmowy na temat wprowadzenia kanału w EMEA. Kanał będzie dostępny również w standardowej rozdzielczości.

Outdoor Channel zabiera widzów w podróż po całym świecie, dzieląc niezrównane przygody i doświadczenia oczami cenionych i znanych osobistości. W ramówce znajdują się programy:
  • „Monster Fish”, prowadzony przez Trev'a Gowdy'a, który wędruje po całym świecie w poszukiwaniu największych stworzeń wodnych na Ziemi;
  • „Adventures Abroad”, prowadzony przez Ray'a Bunney'a i pokazujący najbardziej niesamowite miejsca na polowanie;
  • „Savage Wild” z ekspertem od drapieżników Manny'm Puig'iem, który przeprowadzi widzów przez najmroczniejsze wody i najbardziej niebezpieczne miejsca na świecie w poszukiwaniu zabójczych drapieżników.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

449 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0m w wersji v2.1 dla...

59 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...