reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Cartoon Network w Cyfrze+?

dodano: 2002-05-09 11:17 | aktualizacja: 2002-05-09 11:17
autor: Janusz Sulisz | źródło:

Wizji TV kończy się umowa o wyłączność na jeden z najpopularniejszych programów dla dzieci - Cartoon Network w polskiej wersji językowej. Cyfra+ od dawna obiecuje, że będzie chciała dołączyć ten kanał do swojej platformy.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Cartoon Network prawdopodobnie będzie w Cyfrze+ w ciągu najbliższych 2 miesięcy. Przedstawiciele Cyfry+ na razie nie chcą ujawnić daty startu, aby nie okazało się, że były to przedwczesne informacje, a start nastąpił z poślizgiem. To efekt nauczki z wprowadzania wcześniejszych kanałów.

Wśród innych kanałów wymienianych, jako możliwe do dołączenia, były:

Animal Planet, Discovery Wings, Discovery Home & Leisure, Discovery Health, Discovery Kids i ewentualnie Discovery Channel+1h. Wszystkie są w ofercie Discovery na Europę, ale nie są przekazywane przez Hot Birda (11,304H) w Power Vu. W pełnej ofercie ma je tylko Sky Digital (wyłączność?)na Astrze 2 (28,5E). W niektórych pakietach europejskich są podobne kanały, jak w Cyfrze+ np. NTV+. Jednak Cyfra+ ma więcej kanałów made in Discovery niż inne platformy Canal+ w Europie, np. w Holandii, Hiszpanii czy nawet Francji. Jedynie w Skandynawii jest nietypowy kanał Discovery Channel Med.

W Polsce Animal Planet jest w Wizji TV i Polsacie 2 Cyfrowym.

Niestety nowe kanały więcej kosztują, a Cyfra+ postanowiła nie rozszerzać swojego pakietu tematycznego w nieskończoność ciągle za te same pieniądze od abonentów. Najpierw chce przyzwyczaić abonentów do płacenia za mini-pakiet Discovery. Jeśli liczba abonentów chcących oglądać kanały Discovery będzie odpowiednio wysoka, to Cyfra+ mogłaby zdecydować się na dołączenie nowych kanałów. Interesujące kanały to: Wings, Health i Animal Planet.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CYFRA+


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

280 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

629 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0 m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...
reklama